• Втори жълт картон за Греъм Кери, който разкара топката и реферът го изгони.

90+3'
  • Шест добавени минути.

• Втори жълт картон и червен за Ертан Томбак заради нарушение срещу Кайседо.

84'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Амос Юга отправи топовен изстрел към вратата на Славия, след като топката бе отбита след ъглов удар, но ударът на халфа бе безупречен - 3:1.

76'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА!   В 72-ата минута ЦСКА осъществи пълен обрат с идентично на първото попадение. Кери центрира от корнер и Кох вкара с глава.

72'
  • Кристиан Добрев бе изведен вляво по нападението на Славия и шутира, но Бусато отрази. Тя отиде в Радослав Кирилов, който подмина Бусато, а бразилският вратар фаулира Кирилов и трябваше да има дузпа за Славия, но реферът вдигна ръката си за засада още при паса към Добрев.

68'
  • ГОЛ ЗА ЦСКА! Гостите изравниха резултата, след като Греъм Кери пласира центриране от ъглов удар за Кайседо, а той с глава отблизо прати топката под тялото на младия Жеков - 1:1.

63'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Йоан Баи, излиза Георги Йомов.

61'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Амос Юга, излиза Лам

60'
  • Жълт картон за Греъм Кери.

59'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Домакините откриха резултата с първия си точен удар в мача, а голмайстор бе Йон Бакеро. Людовик Соарес намери Бакеро в наказателното поле на ЦСКА, след което последва удар с глава, за да може испанецът да прати топката във вратата на Бусато.

55'
  • Шанс! Радослав Кирилов шутира много силно с левия крак по диагонала, но топката не намери очертанията на вратата, пазена от Бусато.

51'
  • Шанс! Иван Минчев получи пас отляво в наказателното поле на гостите и шутира с левия крак, след като бе необезпокояван, но неточно - аут.

50'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Маурисио Гарсес, излиза Вилдсхут.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+11'
  • 11 минути добавено време.

• Шанс - страхотна възможност се откри пред гостите. Яник Вилдсхут намери пролуката между двама бранители на Славия и даде чудесен пас към Греъм Кери. Ирландецът отправи силен удар с левия крак, но прати топката встрани от вратата на Петков.

31'
  • Легендата на испанския футбол Хосе Мари Бакеро е на трибуните и наблюдава предсатвянето на своя син Йон Бакеро.

• Удар - Карло Мухар стреля амбициозно отдалеч, но и неточно.

22'
  • Първият удар на ЦСКА в мача дойде в 17-та минута. Томас Лам стреля с глава след изпълнение на корнер, но твърде неточно. Топката прелетя високо над вратата.