• Жълт картон за Светослав Вуцов за бавене на играта.

90+7'
  • Данило Асприля замени Марселиньо Кареасо.

88'
  • Славия разигра добре на фланга, а топката бе центрирана по чудесен начин в наказателното поле, където абсолютно сам бе Роберто Райчев, а последният нямаше проблем да завърши и да изравни резултата.

87'
  • Станислав Шопов фаулира съперник в гръб и получи жълт картон.

85'
  • Емил Мартинов отстъпи мястото си на Иван Минчев.

84'
  • Тони Тасев напусна за сметка на Роберто Райчев.

84'
  • Иван Турицов бе намерен непокрит на границата на наказателното поле, а крайният бранител връхлетя върху топката, насочвайки силен изстрел към вратата на Славия, но бе безкрайно неточен.

74'
  • ЦСКА организира нова опасна атака, като топката бе изпратена в наказателното поле, където Джонатан Линдсет атакува кълбото, но Мартин Георгиев се намеси нескопосано, изпращайки топката в собствената си врата - 1:0 за ЦСКА.

67'
  • Емил Стоев връхлетя върху отбита топка и опита мощен удар от разстоянието, но топката профуча встрани от десния страничен стълб на Бусато.

64'
  • Дюкенс Назон напусна на терена, а мястото му е заето от Майкъл Естрада.

64'
  • Това бе всичко от Тобиас Хайнц, който е заменен от Станислав Шопов.

64'
  • Тони Тасев изпълни добре пряк свободен удар, а футболист на "белите" имаше възможност да отбележи, но Бусато успя да се намеси.

63'
  • Тибо Вион получи жълт картон.

62'
  • Виктор Генев няма да може да продължи поради контузия, Мартин Георгиев е вече на терена.

57'
  • Това бе всичко от Владимир Николов, а мястото му е заето от Емил Стоев.

56'
  • Виктор Генев получи жълт картон.

53'
  • Втората част вече започна!

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+3'
  • От последвалия корнер ЦСКА успя да открие резултата, след като топката бе отклонена към Джонатан Линдсет, който се разписа от чиста позиция. Попадението обаче бе отменено, след като съдията разгледа ситуацията на ВАР и прецени, че има игра с ръка, а резултатът остана 0:0.

45+2'
  • Иван Турицов видя празното пространство и реши да прехвърли вратаря от сериозно разстояние, като бе много близо до успех, но Вуцов се усети и изби в корнер.

45+1'
  • Славия получи правото да изпълни дузпа след пробив на Венцислав Керчев, който бе фаулиран. Съдията посочи бялата точка, но след това прегледа ситуацията с ВАР и видя, че футболистът на ЦСКА Енес Махмутович първо играе с топката, като наказателният удар бе отменен.

44'
  • Тони Тасев получи жълт картон за оспорване на съдийско решение.

38'
  • Владимир Николов извърши нарушение и бе санкциониран с жълт картон.

37'

37'
  • Славия изпълни чудесен корнер, а Тибо Вион не се намеси добре и топката се отби от гредата, след което футболист на "белите" стреля, а Густаво Бусато успя да се справи и да избие в ъглов удар.

30'
  • Домакините организираха чудесна атака, при която Венцислав Керчев бе в страхотна позиция, а топката достигна до Ерол Дост, след като Владимир Николов пропусна кълбото, но Дост не успя да уцели рамката на вратата.