• 7’ Андреа Христов
  • 90+5’ Стефан Велев
  • Край на мача!

90+7'
  • ГООЛ! Черно море изравни резултата. След добра атаката и разбъркване в наказателното поле, Стефан Велев бе най-съобразителен и реализира.

90+5'
  • Цветелин Чунчуков реши да стреля от дистанция, но много неточно.

90+4'
  • Ивайло Димитров се появи на мястото на Радослав Кирилов.

90+1'
  • Денислав Ангелов получи жълт картон за грубо нарушение срещу Андреа Христов.

90'
  • Денислав Ангелов се появи на мястото на Исмаил Иса

84'
  • Милен Гамаков получи жълт картон.

83'
  • Цветелин Чунчуков се появи на мястото на Димитър Рангелов.

80'
  • Отличен шанс! Георги Йомов стреля от пряк свободен удар, но отново Иван Дюлгеров прояви страхотен рефлекс, след което топката се удари и в десния страничен стълб на вратата.

75'
  • Даниел Димов получи жълт картон.

70'
  • Стефан Велев се появи на мястото на Патрик Андраде.

65'
  • Георги Вълчев се появи на мястото на Венцислав Бенгюзов.

62'
  • Милен Гамаков стреля от фаул над вратата.

61'
  • Илиан Илиев - младши получи жълт картон за нарушение срещу Филип Кръстев

60'
  • Отличен шанс! Емил Виячки стреля с глава, което принуди Иван Дюлеров да се намеси решително боксирайки топката.

53'
  • Начало на второто полувреме!

45+2'
  • 45+2'
  • Димитър Рангелов стреля от фаул на вратата.

45+1'
  • Какъв шанс! Георги Йомов проби отлично и подаде към останалият сам на голлинията Радослав Кирилов, но нападателят бе отлично блокиран от Виктор Попов.

44'
  • Радослав Кирилов стреля, но много неточно и топката прелетя над гредата

40'
  • Георги Йомов стреля отблизо, но покрай десния страниен стълб

38'
  • Христо Попадийн получи жълт картон

27'
  • Емил Виячки получи жълт картон за нарушение срещу Родриго.

24'
  • Какъв шанс! Матиас Курьор центрира към Исмаил Иса, който отблизо стреля в тялото на Анотнис Стергиакис.

16'
  • Стефан Станчев получи жълт картон за нарушение срещу Филип Кръстев

11'
  •  ГООЛ! Домакините откриха резултата. Андреа Христов се разписа с глава, след като се извиси над всички при центриране от ъглов удар на Георги Йомов и се разписа в левия ъгъл.