• Цветелин Чунчуков отстъпи мястото си на Емил Стоев.

89+2'
  • Жълт картон за Галин Иванов.

89'
  • Асен Дончев изпълни великолепно ъглов удар, като намери Росен Стефанов, който надскочи съперникови състезатели и стреля от чиста позиция с глава, но топсата профуча над напречната греда.

85'
  • Уеслен Жуниор извърши грубо нарушение и бе декориран в жълто.

82'
  • Кристиян Стоянов бе декориран в жълто.

81'
  • Асен Дончев замени Васил Панайотов.

78'
  • Карл Фабиен получи страхотен пас от Галин Иванов, а крилото нахлу отляво и шутира мощно, като не остави голям шанс на Пламен Иванов да реагира.

78'
  • Денислав Александров бе заменен от Кристиян Балов.

72'
  • Галин Иванов се появи на мястото на Иван Минчев.

71'
  • Уеслен Жуниор вече е на терена за сметка на Едгар Пачеко.

59'
  • Клаудиу Кешеру замени Исмаил Иса.

58'
  • Чунг Нгуен До получи жълт картон.

52'
  • Второто полувреме вече започна.

46'
  • Това бе всичко за първата част.

45+2'
  • Венцислав Керчев задържа противников състезател и получи жълт картон.

29'
  • Домакините организираха нова чудесна атака, като футболист на "белите" проби до самата аутлиния и намери Цветелин Чунчуков, който съумя някакси да вкара топката във вратата на Черно море, но попадението бе отменено поради игра с ръка на нападателя.

22'
  • Черно море отговори с атака през центъра в 11-ата минута. Панайотов се пребори за топката с Керчев и изведе Иса. Таранът отправи силен шут, който насочи под гредата, но Кръстев изби в корнер.