• Възможност за Славия. Вълчанов пусна към Живко Атанасов, който обаче не успя да реализира.

• Нова куриозна ситуация пред вратата на Славия. Топката мина на сантиметри пред голлнията, след като се отби от гредата след удар на Живко Петков.

88'
  • Нова смяна в състава на Черно море. Васев, който влезе като резерва е заменен от Живко Петков.

87'
  • Директен червен картон на Мехди Бурабия! Диего Фераресо първо удари с ръка Бурабия при единоборство, а после той ритна съперника.

85'
  • Карабельов напусна игра и е заменен от Емил Стоев.

84'
  • Куриозно положение. Георги Петков излезе необмислено и бе преодолян, Стенио овладя, но не успя да уцели вратата.

82'
  • Джереми Манзоро опита директен обстрел на Китанов и вратарят изби в корнер, а след изпълнението му имаше претенции за игра с ръка.

81'
  • Георгиев фаулира Манзоро и получава жълт картон.

80'
  • Тодор Паланков напусна игра, а на негово място влезе Даниел Георгиев.

80'
  • Марк Клок опита да намери Васев, но той бе в засада.

78'
  • Вратарят Георги Китанов получава медицинска помощ.

75'
  • Вълчанов центрира от статично положение, но Китанов успя да изпревари всички и улови топката.

75'
  • Вилиян Бижев също получава жълт картон.

73'
  • Жълт картон за Емил Мартинов от Славия.

71'
  • Нова опасност в наказателното поле на варненци. При центриране отдясно обаче никой от "белите" не успя да засече.

68'
  • Добра възможност за Славия. Ивайло Димитров отправи удар от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Георги Китанов.

65'
  • Фрапантен пропуск за Черно море. Матиас Курьор овладя след грешка на Франк Мбарга и се откъсна сам срещу Георги Петков, но вратарят се справи.

60'
  • Тодор Паланков получава медицинска помощ.

58'
  • Смяна в състава на Славия. Мбарга влиза в игра на мястото на Петър Атанасов.

55'
  • Петков изрита топката в гърба на Матиас Курьор, след като трябваше да вкара топката в игра, което предизвика напрежение между футболистите на двата тима, а съдията прецени да не показва жълт картон.

52'
  • Страхотна възможност за Черно море. Бижев опита технично да преодолее Георги Петков, но стражът на Славия спаси вратата си.

50'
  • Статично положение пред наказателното поле на Славия. Бурабия центрира лошо.

49'
  • Контраатака на Черно море е спряна с нарушение на Димитър Пиргов, който получи жълт картон.

48'
  • Смяна в състава на Черно море. Райков напуска, а в игра влиза Андреас Васев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Жълт картон и за Марк Клок след груб фаул срещу Емил Мартинов. Клок вдигна високо крак в единоборство и закачи главата на Мартинов.

45'
  • Жълт картон и за Траян Траянов от Черно море.

43'
  • Домакините започват нова атака чрез Манзоро. Фераресо се включи и бе фаулиран от Симеон Райков, който получи жълт картон.

42'
  • Нарушение срещу Янис Карабельов на Марк Клок в близост до границата на наказателното поле на Черно море. Джереми Манзоро стреля, но високо над вратата.

35'
  • Нарушение срещу Цветомир Панов. Славия владее, Живко Атанасов насочи топката към Ивайло Димитров, но гостите отнеха.

31'
  • Жълт картон за Курьор след нарушение срещу Диего Фераресо при опасна контраатака за Черно море. Вилиян Бижев излезе сам срещу Петков, но преди това имаше сигнал на рефера.

28'
  • Опасна ситуация пред вратата на Китанов. Манзоро проби и опита да намери съотборник в наказателното поле на Черно море, но не се стигна до по-сериозна опасност.

26'
  • Ъглов удар за Славия. Живко Атанасов стреля, но топката се отби в играч на Черно море.

23'
  • Любопитна ситуация в половината на Черно море, но вратарят Китанов излезе и изчисти топката извън наказателното поле, като изпревари Ивайло Димитров.

22'
  • ГОЛ за Черно море! Вилиян Бижев реализира, след като получи чудесен пас от Матиас Курьор, възползвайки се от грешка в защитата на "белите". Курьор проби отдясно и върна към Бижев, който не стреши за 1:0 в полза на гостите.

17'
  • Възможност за Славия. Манзоро избра за стреля директно към вратата на Георги Китанов, но от доста сериозно разстояние.

17'
  • Атака на Черно море е спряна заради засада на играч на гостите след пас Матиас Курьор.

16'
  • Паланков фаулира Ивайло Димитров при обещаваща атака за Славия.

14'
  • Вилиян Бижев опита удар с глава след центриране на Симеон Райков, но не затрудни вратаря на Славия Георги Петков.

13'
  • Славия атакува отляво, Карабельов се измъкна, но центрира лошо.

12'
  • Принудителна смяна в състава на Славия. Костадин Дяков напуска, а на негово място влиза Емил Мартинов.

9'
  • Ъглов удар за Черно море. Райков изпълни, но домакините се спавиха с опасността.

7'
  • Черно море има преимущество в началните минути на двубоя.

• Дяков получава медицинска помощ.

5'
  • Нова атака за гостите. Стенио обаче не намери добре топката, след хубав пробив на Матиас Курьор.

4'
  • Възможност за Черно море още в първата минута на мача. Ударът на Райков от статично положение обаче се отби в стената от футболисти на домакините.

2'
  • НАЧАЛО НА МАЧА

1'
  • Мачът можете да следите в Gong.bg, директно в ефира на Diema, с картина на нашата платформа Gong Play, както и на честотите на Дарик радио.

• Стадион: Александър Шаламанов
    Рефер: Владимир Вълков
    Излъчва: Darik radio, Diema, Diema, Darik radio