• 10’ (д) Тони Тасев
  • 48’ Янис Карабельов
  • 50’ Тони Тасев
  • 87’ Георги Николов
  • УДАР! Фаустас Степонавичус стреля силно от дистанция, но Вуцов внимаваше и улови.

90+6'
  • КРАЙ НА МАЧА! Без победител между Славия и Ботев Пловдив – 2:2!

90+6'
  • ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА СЛАВИЯ! Ерол Дост получи два жълти картона в рамките на няколко секунди, след като първо фаулира грубо в гръб Мартенс, а след това направи и коментар по адрес на рефера Чинков, който не се подвоуми и го изгони.

90+3'
  • Пет минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • ГООООЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Георги Николов изравни! Антонио Перера изведе по чудесен начин Мартенс зад защитата на Славия отляво в наказателното поле, а той пусна топката вдясно на пътя на Николов, който засече във вратата на Вуцов за 2:2.

87'
  • Официално предупреждение получи и нападателят на домакините Владимир Николов заради ситуацията с Конте.

85'
  • Официално педупреждение и за Антоан Конте, който буквално преобърна Владимир Николов.

84'
  • Жълт картон и за Джеймс Ето’о от Ботев Пд.

81'
  • Смяна и за гостите – Мохамед Брахими влезе на мястото на Ехидже Укаки.

79'
  • Дебют за Славия направи Исак Соле, който смени Иман Минчев.

77'
  • ГРЕДА ЗА БОТЕВ ПД! Дилан Мартенс беше изведен на левия фланг, влезе в наказателното поле, финтира Ивайло Марков и нанесе мощен изстрел, който разтресе напречната греда зад Вуцов.

75'
  • Още една смяна за гостите – Дилан Мартенс замени Янис Карабельов.

71'
  • Първа промяна и в състава на „жълто-черните“. Терена напусна Мартин Секулич, а на негово място влезе Георги Николов.

71'
  • Първи жълт картон и за играч на Ботев – получи го Ехидже Укаки.

64'
  • Първа промяна в двубоя – Емил Мартинов смени Кристиян Стоянов в състава на Славия.

63'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Тони Тасев даде нов аванс на „белите“! Голмайсторът за „белите“ получи в половината на Ботев Пд, след което напредна към наказателното поле и си нагласи топката на десния крак за изстрел, който рикошира в Ерол Дост и той напрани безпомощен вратаря Матвей Игонен – 2:1. Топката влетя в близкия му ъгъл, а стражът на Ботев Пловдив беше хванат в крачка..

50'
  • ГОООЛ ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Акере комбинира с капитана Ивелин Попов отдясно, а ветеранът центрира във вратарското поле, където защитата на Славия отново не беше добре организирана, а Карабельов надскочи Велко Йеленкович и с глава не остави шансове на Вуцов за 1:1, разписвайки се срещу бившия си отбор.

48'
  • Начало на втората част!

46'
  • Последен съдийски сигнал за първото полувреме – 1:0!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • НОВА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА „КАНАРЧЕТАТА“! Константинос Балогианис центрира отляво в наказателното поле на втора греда, където Ето’о засече от въздуха, но и той стреля над вратата.

32'
  • ШАНС ЗА БОТЕВ ПЛОВДИВ! Джеймс Ето’о центрира отдясно в наказателното поле, където бялата защита не беше подредена по най-добрия начин, а в малкия пеналт Мартин Секулич беше непокрит и засече топката, но над вратата на Вуцов.

30'
  • УДАР! Защитата на Славия се справи с центриране в наказателното поле, но след това топката попадна на пътя на Ехидже Укаки, чийто удар от въздуха прелетя обаче високо над напречната греда.

25'
  • Първо официално предупреждение в двубоя. То бе за защитника на Славия Ивайло Марков.

24'
  • ШАНС ЗА БОТЕВ! Самюел Акере догони топката, преди тя да напусне очертанията на терена и центрира, а на далечната греда бе Атанас Чернев, чийто удар с глава беше отразен от Вуцов в корнер.

18'
  • ГООООЛ ЗА СЛАВИЯ! Тони Тасев откри от дузпа! В осмата минута Славия организира първата си по-опасна атака, при която Галин Иванов проби отляво и опита да комбинира с човек в бяло, но защитата на „канарчетата“ се справи. Топката обаче стигна до Ерта Томбак отдясно в наказателното поле, но също опитът му за комбинация бе блокиран. Кълбото попадна в Тасев, който също опита да намери свой съотборник, но се получи рикошет в ръката на Ехидже Укаки и главният съдия Волен Чинков посочи бялата точка. Зад топката застана Тасев, който преодоля Матвей Игонен с мощен удар в десния му ъгъл за 1:0 в десетата минута.

10'
  • ПЪРВИ УДАР! Ехидже Укаки нанесе изстрел с десния крак пред наказателното поле, но в ръцете на вратаря Светослав Вуцов.