90+4'
  • Жълт картон за Красимир Костов.

90+3'
  • Четири минути добавено време.

• Шанс! Монтана загуби концентрация, а Ботев Враца пропусна да накаже грешка в отбраната на домакините. Даниел Генов направи успоредно центриране към Златински. Благой Макенджиев пропусна да улови топката, но бившият играч на Лудогорец не засече в опразнената му врата.

86'
  • Смяна в Монтана - влиза Димитър Законов, излиза Сергей Георгиев, който влезе като резерва, но заради травма напусна.

84'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Костадин Ничев, излиза Чавдар Ивайлов.

81'
  • Шанс! Николай Минков шутира с левия крак диагонално, но бранител на Ботев Враца прати топката в ъглов удар.

78'
  • Смяна в Ботев Враца - влиза Юлиан Ненов, излиза Петър Атанасов.

75'
  • Смяна в Монтана - влиза Росен Кръстев, излиза Ангелов.

74'
  • Устна забележка от Станислав Тодоров към вратаря на Ботев Враца Красимир Костов за бавене на времето.

74'
  • Втора смяна в Ботев Враца - влиза Педро Лагоа, излиза Лагоа.

64'
  • Смяна при гостите - влиза Валери Домовчийски, излиза Бабунски.

63'
  • Жълт картон за Тони Тасев, който опита да шутира топката след лошото му повеждане, но вместо това изрита с всичка сила Венцислав Керчев от Ботев Враца.

57'
  • Шанс! Гостите направиха нестандартна комбинация чрез Мартин Николов и Петър Атанасов. Вторият изведе Даниел Генов в наказателното поле на Монтана, но ударът на нападателя бе неточен.

56'
  • Смяна в Монтана - влиза Сергей Георгиев, излиза Сенхаджи.

55'
  • ГОЛ ЗА БОТЕВ ВРАЦА! Чавдар Ивайлов изпълни уникален пряк свободен удар и с изключителна мощ откри резултата - 0:1.

50'
  • Удар на капитана на Монтана Иван Минков, но Илия Миланов с тяло блокира топката.

46'
  • Старт на втората част.

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Шут! Николай Минков отправи зрелищен шут от въздуха, но вратарят Краси Костов направи феноменално спасяване и отново спаси своите от сигурен гол.

39'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев.

35'
  • Пропуск! Страхотно изпълнение от Николай Минков, който финтира на тъча Илия Миланов и влезе навътре към наказателното поле на Ботев Враца. Последва мощен удар с десния крак, но топката премина край левия страничен стълб на Краси Костов - аут.

34'
  • Шанс! Капитанът на Монтана Иван Михов действа много добре в наказателното поле и центрира към Сенхаджи. Той не успя да засече топката, а Янко Ангелов и Минков също се разминаха с топката.

29'
  • Чавдар Ивайлов шутира след заучено положение с Генов от прекия свободен удар, но прекалено неточно - аут.

21'
  • Даниел Генов свали топката към Чавдар Ивайлов, който бе "пометен" с тяло от Николай Каменов и реферът логично отсъди фаул пред полето на Монтана.

20'
  • Мощен удар на Тони Тасев от фаул, но топката прехвърли пределите на стадион "Огоста" и децата тръгнаха да я търсят.

19'
  • Жълт картон за Христо Златински, който фаулира Янко Ангелов на дъгата пред наказателното поле.

18'
  • Тасев центрира от фаул, а Стефан Цонков стреля с глава, но ударът бе париран от Краси Костов - също така бе маркирана и засада при ситуацията с Цонков.

17'
  • Шанс! Кики направи страхотен пас зад отбраната на Ботев Враца, но Янко Ангелов не успя да засече и Илия Миланов изчисти.

13'
  • Контраатака и пропуск! Отлична контраатака на Ботев Враца. Петър Атанасов бе намерен в наказателното поле, а Сенхаджи не успя да му противодейства, но ударът на Атанасов премина встрани.

5'
  • Шанс! Тони Тасев центрира за домакините от ъглов удар, а Илия Миланов изби в сетния миг преди футболист на Монтана да прати топката във вратата на врачани.

4'
  • Двата отбора разиграват търпеливо в първите минути и не се получиха сериозни ситуации пред двете врати.