• 60’ Димитър Пиргов
  • 90+2’ Илиан Мицански
  • Край на мача, Левски победи с 3:1!

90+3'
  • Левски решава всичко с гола на Илиан Мицански, който се разписа от 1-2 метра след асистенция на Сашо Александров.

90+2'
  • Три минути ще е продължението на срещата в Ловеч.

90'
  • Последна смяна и за Левски. Излезе Франсис Нар, влезе Хеан Деса.

88'
  • Последна смяна за Монтана. Излиза Христос Контохристос, влиза Маркиньос.

87'
  • Нещо като възможност за Монтана след пряк свободен удар. Петър Атанасов стреля от 25 метра, но слабо и Йоргачевич улови.

80'
  • Втора смяна за Монтана. Излиза авторът на гола Костадин Дяков, влиза Даниел Генов.

77'
  • Корнер за Монтана, но след неговото изпълнение защитник на Левски изчисти.

73'
  • Втора смяна за Левски, излиза Тунде Адениджи, влиза Илиан Мицански.

72'
  • Продължителна атака на Левски завърши с няколко пропуска на Аниете и Минев.

66'
  • Първият жълт картон в мача е за Сашо Александров от Левски за груб фаул.

64'
  • Смяна и за Монтана. Излиза Стивън Петков, влиза Андреас Васев.

64'
  • Уникален пропуск на Адениджи, който излезе сам срещу вратаря, беше препънат от защитник, но остана на крака, загуби равновесие и Иванов улови.

62'
  • Първа смяна в мача. Излезе Галин Иванов, влезе Мехди Бурабия.

60'
  • Уникален, феноменален, невероятен гол на Димитър Пиргов! Мехди Бурабия центрира след един корнер, топката стигна до защитника на далечната греда и той със странична ножица и с помощта на горната греда прониза мрежата за 2:1.

60'
  • Галин Иванов поиска дузпа за Левски! След негово центриране топката срещна ръката на защитник на Монтана. Тя не беше прилепена до тялото и имаше основания за нарушение, но реферът не даде нищо.

60'
  • Хубав шанс за Галин Иванов, който получи топката в наказателното поле от Нар. Той стреля след финт, но Иванов изби влизащата под горната греда топка.

56'
  • Голям пропуск на Адениджи! Галин Иванов го намери в наказателното поле, но с прекалено силен пас и нигериецът само докосна топката, за да я прати в аут.

51'
  • Хубава атака на Монтана, но центрирането е лошо и защитник на Левски чисти.

50'
  • Начало на втората част на мача в Ловеч.

46'
  • Край на първата част на мача в Ловеч. Монтана - Левски 1:1.

45+7'
  • Още един корнер за Левски и още едно слабо изпълнение, този път на Антонио Аниете.

45+5'
  • Шест минути ще е продължението на първата част.

45'
  • Костадин Дяков изравнява резултата! След продължителна атака отдясно последва балонно центриране към Сергей Георгиев, който свали с глава към Дяков на границата на наказателното поле. Той стреля неособено силно, но добре насочено, Стивън Петков попречи на видимостта на Йоргачевич и топката влезе в мрежата за 1:1. Това беше първи гол за Монтана в мрежата на Левски от почти осем години насам.

41'
  • Първи корнер за Левски, но много слабо изпълнение на Сашо Александров и топката излиза в аут.

40'
  • Добра атака на Монтана, но тя завърши с нескопосан удар на Петър Атанасов, който стреля над вратата от чиста позиция.

36'
  • Левски откри резултата! В 32-та минута Галин Иванов направи силен пробив по десния фланг и центрира успоредно на голлинията, но Христо Иванов изби. Последва добавка от Аниете, но Шоко изби от голлинията. Топката след това стигна до Краев, той си нагласи топката и прониза мрежата със силен удар - 1:0!

32'
  • Левски е доста дезориентиран след подновяването на играта, която беше прекъсната заради димката. Нищо интересно в минутите след възстановяването на игровите действия в Ловеч.

31'
  • Цели шест минути не се игра футбол заради димката от сектора с фенове на Левски. Най-после обаче мачът е подновен.

23'
  • Мачът е прекъснат заради пуснати бомбички и димки от феновете на Левски. Те скандираха обидни думи срещу ловешкия Литекс и Гриша Ганчев, докато не се играеше. Разнасянето на дима е възпрепятствано от липсата на всякакъв вятър в Ловеч в момента.

17'
  • Невероятен пропуск на Галин Иванов! Франсис Нар центрира страхотно от левия фланг и намери юношата на Левски непокрит в наказателното поле, но той не можа да стреля и топката мина под крака му.

13'
  • Още една опасна атака на Левски е спряна със засада, но този път Аниете наистина беше зад защитата и няма спор в тази ситуация.

12'
  • Първа опасна атака на Монтана, която завърши с пльосване на Фернандо да Силва в наказателното поле в търсене на дузпа. Никаква дузпа обаче нямаше.

10'
  • Първо чисто положение в мача! Божидар Краев получи топката от Аниете пред наказателното поле и стреля, но Христо Иванов отрази.

4'
  • Първа грешка на съдиите в този мач след 100 секунди игра. Страничният рефер спря със засада атака на Левски, при положение, че Аниете беше покрит от Иван Михов.