• Две минути е добавеното време на двубоя.

90+1'
  • Секо центрира добре в наказателното поле на Монтана, но там Кузма стреля над вратата.

88'
  • Маркиньос падна, търсейки нарушение, но съдията Николай Йорданов остави играта да продължи.

86'
  • Последна смяна и в Черно море. Цветков излиза, влиза Малик

85'
  • Втора смяна и в състава на Черно море. Излиза Георги Илиев, влиза Даниел Георгиев.

78'
  • Последна смяна в състава на Монтана. Васев влиза на мястото на Генов.

77'
  • Смяна в състава на гостите. Бакари излиза, влиза Кузма.

71'
  • Тодор Паланков с мощен снаряд направи резултата 2:0 в полза на Черно море.

69'
  • Жълт картон и за Цветков за нарушение срещу Генов

65'
  • Паланков получи жълт картон.

64'
  • Пряк свободен удар за Монтана. Зад топката застана Маркиньос, но точният му удар беше уловена от Коварж.

63'
  • Смяна в състава на Монтана. На мястото на Сергей Георгиев влиза Маркиньос.

61'
  • Генов с удар встрани от вратата.

59'
  • Корнер за Черно море, след изпълнението Бамба се справи със ситуацията.

59'
  • Бамба изстреля снаряд от далечно разстояние, но топката мина встрани от вратата.

58'
  • Разбъркване пред вратата на Черно море, но Коварж се справи преди Михов да стигне до кълбото.

55'
  • Корнер за Монтана. След изпълнението не последва опасност за Коварж.

52'
  • След изпълнението на корнера Траянов прати топката извън вратата.

51'
  • Венков центрира отлично в наказателното поле на Монтана, но ударът на Бакари не намери целта, след като Михов изчисти в корнер.

50'
  • Първа смяна в състава на Монтана. На мястото на Петър Атанасов влиза Фернандо Силва

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Опасен удар на Контохристос, но Коварж беше на мястото си.

43'
  • Пряк свободен удар за Черно море на дъгата на наказателното поле. Бакари стреля в стената.

37'
  • Центриране на Цветков в наказателното поле на Монтана, но Контохристос се справи със задачата и предотврати опасността пред вратата си.

34'
  • Иван Михов получи жълт картон за нарушение срещу Цветков.

30'
  • Бакари стреля опасно към Иванов, но той улови кълбото.

28'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Пак зад топката е Георги Илиев. Той центрира добре в наказателното поле, но там нападател на Черно море извърши нарушение.

27'
  • Гол за Черно море! Невероятна грешка на Христо Иванов, който досега спасяваше отбора си, позволи на Бакари на празна врата да открие резултата в полза на варненци.

25'
  • Свободен удар за Черно море, отново Георги Илиев стреля, но успя да спечели само корнер

24'
  • Пряк свободен удар за Монтана. Петър Атанасов застана зад топката, но я прати над напречната греда.

20'
  • Сергей Георгиев с опасен удар пробва рефлекса на Коварж, а стражът на моряците се справи със ситуацията.

17'
  • В една от редките атаки към вратата на Черно море, Сергей Георгиев намери добре Генов, но там бранител се справи.

16'
  • Бакари намери Цветков, но Бамба се справи със ситуацията.

13'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Зад топката застана Илиев, но нацели стената, а кълбото беше на около 20-ина метра от вратата на Иванов.