• 82’ Тони Тасев
  • 9’ Атанас Илиев
  • Край на мача на "Огоста"! Страхотен успех за момчетата на Никола Спасов и сериозни главоболия за Ферарио Спасов и Ботев Пд

90+6'
  • Червен картон за Антонио Вутов, който беше на терена за няма и 60 минути и успя да си изкара абсолютно безумни два червени картона, за да остави отбора си с 10 души.

90+2'
  • Смяна в състава на Монтана. Тони Тасев е заменен от Николай Цветков.

90+1'
  • Трети гол за Монтана! След нова бърза контраатрака на момчетата на Никола Спасов Тони Тасев успя да финтира защитник на домакините и след рикошет да отбележи третия гол за домакините.

82'
  • Интересно решение на треньора на Ботев Пд Ферарио Спасов - Станислав Шопов, който влезе като резерва, е заменен от Иван Василев.

80'
  • Голямата звезда Билал Бари е заменен под овациите на публиката от Валери Христов.

77'
  • Ботев продължава да се опитва да наложи своето темпо, но това за момента не води до нищо интересно преди Макенджиев.

74'
  • Борислав Балджийски напредна по десния фланг и стреля в близкия ъгъл на Аргилашки, но опитният страж се справи с лекота с удара.

70'
  • Жълт картон за Янко Ангелов от състава на Монтана.

68'
  • Смяна и в състава на Никола Спасов. Борислав Балджийски заменя Сергей Георгиев.

67'
  • Опит на Антонио Вутов за шут от границата на наказателното поле, който обаче беше твърде слаб, за да затрудни Благой Макенджиев.

63'
  • Страхотен шанс за Монтана! След заучено положение Тони Тасев центрира от пряк свободен удар, а на точката на дузпата съвсем сам Сергей Георгиев, чийто изстрел премина на сантиметри в аут.

56'
  • Благой Макенджиев има нужда от медицинска помощ след самопожертвувателната си изява в единоборството с Атанас Илиев.

49'
  • Нова смяна за Ферарио Спасов за начало на втората част. Димитър Тонев заменя Лъчезар Балтанов.

46'
  • Начало на втората част на "Огоста"!

45+2'
  • Край на първата част! Монтана обърна Ботев Пд за 2:1

45+2'
  • Жълт картон за Лъчезар Балтанов

42'
  • И втора промяна за Ферарио Спасов - Станислав Работов заменя Антонио Вутов.

39'
  • Нова страхотна възможност за Монтана! Сергей Георгиев отново беше изведен с чудесен пас зад гърба на защитата на Ботев Пд, но Георги Аргилашки скъси ъгъла майсторски и предотврати трето попадение в своята врата.

37'
  • Ферарио Спасов реагира бързо на проблемите на своя тим. Мишел Еспиноса е заменен от Станислав Шопов.

36'
  • Пълен обрат за няма и 60 секунди! След ново статично положение пред вратата на "канарчетата" Янко Ангелов намери главата на Стефан Цонков, който от няколко метра буквално разстреля Аргилашки за 2:1.

28'
  • Монтана изравнява! След поредна добре организирана контраатака Билал Бари получи топката, преодоля двама човека и разстреля Георги Аргилашки от десетина метра за заслужения изравнителен гол.

27'
  • Опит за удар от над 25 метра на Атанас Илиев след индивидуален пробив, но изстрелът му премина високо над врататата на Благой Макенджиев.

26'
  • Нов шанс пред Сергей Георгиев от състава на домакините, но ударът от въздуха премина високо над вратата на пловдивчани.

24'
  • Греда за Монтана! Отново Николай Минков беше намерен по отличен начин на левия фланг. Този път то реши да завършва сам атаката, влезе навътре и стреля силно. Ударът му излизаше в аут, но след опит за изчистване на Станислав Работов топката се нацели в горната греда на вратата на Аргилашки.

18'
  • Огромен пропуск за домакините! Николай Минков беше изведен по левия фланг и пласира остро центриране на пътя на Тони Тасев, който обаче от точката на дузпата някак успя да пропусне целта.

16'
  • Опит за отговор от страна на Монтана, след като Сергей Георгиев центрира на главата на Билал Бари, който обаче не уцели вратата на Аргилашки от удобна позиция.

13'
  • Гостите повеждат! След нескопосана изява на Благой Макенджиев се стигна до ъглов удар за "канарчетата". Зад топката застана Тодор Неделев, който центрира чудесно за таранът Атанас Илиев и голаджията не сбърка за 1:0.

9'
  • Голямо разбъркване след втория пореден корнер пред вратата на Георги Аргилашки, но в крайна сметка Стефан Цонков извърши фаул, за да завърши нападението на домакините.

5'
  • Монтана започва по-добре срещата и след изпълнение на пряк свободен удар момчетата на Никола Спасов стигат до ъглов удар.