• Край на мача! Левски с драматична победа в Бургас.

90+9'
  • Жълт картон и за Александър Драгомиров Александров за фаул в центъра.

90+8'
  • Роман Прохазка се разписва от дузпата, въпреки че топката се отклони от гредата - 2:1 за Левски!

90+2'
  • Костадин Велков игра с ръка в наказателното поле и реферът даде дузпа.

90+2'
  • Само четири минути продължение на мача, въпреки че след 70-та минута почти не се игра футбол заради търкалянето по земята на играчите на домакините.

90+1'
  • Шанс за Левски след детинска грешка на вратаря на Нефтохимик. Той не успя да изчисти една топка и последваха удари на Бурабия и Франсис Нар, но впоследствие реферът даде фаул срещу стража.

88'
  • Асен Букарев е изгонен за бурните си реакции към отсъжданията на рефера Волен Чинков.

86'
  • Разбъркване в наказателното поле на Нефтохимик след пас на Прохазка, но защитата на домакините изчисти.

85'
  • Хубава атака на Левски, Сашо Александров центрира отляво, но Янко Георгиев улови.

82'
  • Играчите на Нефтохимик не спират да се търкалят по терена. В последните минути краката им се схващат постоянно и играта е много накъсана.

81'
  • Продължителна атака на Левски, при която на три пъти играчи на "сините" пробваха удари, но винаги защитник на домакините избиваше.

80'
  • Последна смяна за Нефтохимик в този мач. Излиза Виктор Хомей, влиза Иво Малинов.

74'
  • Хубав пробив на Франсис Нар на левия фланг, преодоля двама защитници, но ударът му мина далеч встрани от вратата.

71'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Антонио Аниете, влиза Илиан Мицански.

69'
  • Хубав пробив на Божидар Краев, стигна до аутлинията, но опитът му за центриране мина на сантиметри над вратата.

68'
  • Хубав пробив на Вълчанов по левия фланг, но центрирането му беше слабо и Йоргачевич улови.

67'
  • Шанс за Нефтохимик след пряк свободен удар от около 17-18 метра. Иван Вълчанов обаче би над вратата.

65'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Георги Костадинов, влиза Мехди Бурабия.

65'
  • Жълт картон за Божидар Краев за нарушение пред наказателното поле на Левски.

64'
  • Смяна за Нефтохимик. Излиза Мариян Огнянов, влиза Костадин Хазуров.

62'
  • Бабатунде Адениджи е декориран в жълто за симулация в наказателното поле на Нефтохимик.

60'
  • Иван Вълчанов изравни резултата! Той стреля от 20-ина метра, топката рикошира в гърба на Александър Драгомиров Александров и излъга Йоргачевич, за да се оплете в мрежата му за 1:1.

53'
  • Жълт картон за Ангел Грънчов за фаул в центъра.

51'
  • Хубава атака на Адениджи по фланга, но центрирането му в наказателното поле не беше засечено от Франсис Нар.

50'
  • Хубаво центриране на Виктор Хомей от фланга, но Иван Вълчанов не можа да засече топката.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Левски води с 1:0 на Нефтохимик.

45+3'
  • Корнер за Нефтохимик, обаче след изпълнението му Йоргачевич улови комфортно.

45'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Живко Петков, влиза новото попълнение Румен Руменов.

44'
  • Джереми де Ноойер получава първия жълт картон за играч на Левски за груб фаул в центъра.

42'
  • Тунде Адениджи си изработи страхотна ситуация, при която се измъкна в наказателното поле, но ударът му от малък ъгъл мина над вратата.

39'
  • Хубава атака на Левски, която завърши с удар на Антонио Аниете, но Янко Георгиев улови.

33'
  • Шанс за Нефтохимик да изравни, но ударът на Марко Ранджелович с глава беше прекалено слаб и Йоргачевич улови. Иначе сърбинът стреля от около 3-4 метра.

31'
  • Божидар Краев имаше страхотен шанс да удвои преднината на Левски, но ударът му от около 12-13 метра мина на сантиметри встрани от вратата.

28'
  • Любомир Божинов също е получил жълт картон при ситуацията с дузпата на Левски.

25'
  • Марко Ранджелович получава жълт картон за нарушението си в наказателното поле.

25'
  • Роман Прохазка открива резултата с безкомпромисно изпълнение от 11-те метра.

25'
  • Дузпа за Левски! Тя е дадена за нарушение в гръб от страна на Марко Ранджелович срещу Георги Костадинов. Реферът Волен Чинков е категоричен, макар че домакините спорят дълго за решението му.

24'
  • Заучено изпълнен фаул от страна на Левски, но "сините" се замотаха в наказателното поле и пропиляха интересната ситуация.

21'
  • Александър Александров от Нафтата напредна по фланга и центрира, но съименникът му от центъра на защитата на Левски изби. Бургазлии претендираха, че това е станало след игра с ръка, но реферът Волен Чинков не видя нищо нередно.

18'
  • Първият корнер в мача е за Левски, но центрирането на Де Ноойер е отчайващо.

16'
  • Първи опасен удар на играч на Левски. Отправи го Франсис Нар от границата на наказателното поле, но топката е избита в корнер.

15'
  • Груб фаул на Мариян Огнянов в центъра срещу Божидар Краев. Определено на бившия играч на Левски му беше спестен жълт картон.

7'
  • Първа опасна атака в мача. Живко Петков се измъкна зад защитата на Левски, но се замота и падна в наказателното поле и потърси дузпа. Такава нямаше.