• 87’ Кирил Десподов
  • Край на мача!

90+2'
  • Две минути добавено време.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани вкараха още един гол във вратата на съперника. Царско село не успя да изнесе добре топката, а Стефан Баджи пресече и подаде за Десподов. Капитанът на "орлите" отправи силен удар с десния крак, който бе неспасяем за Георгиев - 4:0 за Лудогорец.

87'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Сисиньо, излиза Пинас.

82'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Елвис Ману комбинира с Мавис Чибота, който видя Алекс Сантана, а бразилецът с премерен изстрел с десния крак не остави никакви шансове на Георгиев.

78'
  • Смяна в Царско село - влиза Никола Колев, излиза Атанасов.

77'
  • Смяна в Царско село - влиза Димо Бакалов, излиза Стеванович.

76'
  • Смяна в Царско село - влиза Венцислав Василев, излиза Йокич.

71'
  • Смяна в Царско село - влиза Карлос Охене, излиза Бандаловски.

71'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Шоу, излиза Гонславеш.

70'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Алекс Сантана, излиза Сотириу.

70'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините вкараха втори гол в срещата. Кирил Десподов проби отдясно в наказателното поле на Царско село и върна назад по земя. Мавис Чибота технично прескочи топката, а Жордан Икоко стреля с левия крак, но Георгиев парира удара на бранителя на "орлите". Топката обаче стигна в Сотириу, който отблизо не можеше да сбърка - 2:0.

66'
  • ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Мавис Чибота бе оставен абсолютно непокрит на няколко метра пред голлинията на столичани, но топката срещна напречната греда на Царско село.

64'
  • Смяна при гостите - влиза Лъчезар Балтанов, излиза Шопов.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Елвис Ману, излиза Янков.

61'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Мавис Чибота, излиза Текпетей.

61'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините откриха резултата в Разград, след като Кирил Десподов прати брилянтно центриране в наказателното поле на гостите, а Жосуе Са се извиси и с глава прати страхотно топката във вратата на Царско село - 1:0.

57'
  • Без положение през първите минути на втората част.

53'
  • Жълт картон за Иван Бандаловски за проявата му спрямо Десподов.

45+2'
  • Край на първата част.

45+1'
  • Жълт картон за Кирил Десподов, който понечи да изрита извън игра Иван Бандаловски, след като бранителят на Царско село го хвана за врата.

45+1'
  • В края на първото полувреме двата отбора се сдърпаха, след като Кирил Десподов елиминира с топка Ален Халилович, а халфът на Царско село понечи да спъне българина. Това не се хареса на Десподов, който реагира и двамата започнаха да се бутат край тъчлинията. Двата отбора се скупчиха, а да защити Халилович се притече Иван Бандаловски, който издърпа Десподов. Звездата на "орлите" тръгна да рита бранителя, но се спря, а реферът Ивайло Ненков даде жълти картони на двамата българи, докато Халилович остана без предупреждение.

44+2'
  • Спасяване! Пиерос Сотириус опита да прехвърли технично Янко Георгиев, но стражът на Царско село бе подготвен и отрази опита на кипъреца.

41'
  • Шанс! Добър момент за гостите, след като Васил Шопов показа добра техника в наказателното поле на Лудогорец и върна назад за Петър Атанасов, чийто удар бе отразен от Кахлина.

41'
  • Текпетей шутира от средно разстояние, но без проблем за стража на гостите.

37'
  • Удар и на Десподов, който бе отразен от Георгиев.

20'
  • Неточно изпълнение от разстояние на Клод Гонсалвеш.

15'
  • Лудогорец владееше сериозно топката в Разград през първите минути, но сериозни опасности пред вратата на Янко Георгиев нямаше.

• Първи удар в мача! Бърнард Текпетей шутира от границата на наказателното поле, а топката се отби в бранител на столичани и отиде в ъглов удар.

2'
  • Старт на втората част!

1'
  • Старт на мача в Разград!

• Срещата започна с минута мълчание в памет на починал привърженик на Лудогорец през изминалите дни.

• Добре дошли на Huvepharma Arena, двубоят ще започне след около 5 минути.