• Край на мача! Победа за Лудогорец с 5:0 срещу Спартак Варна!

90+6'
  • Шанс за Спартак! Проспер Менди получи топката отляво в наказателното поле, залъга Сисино и нанесе опасен техничен удар към далечния ъгъл, който обаче премина много близо до лявата греда на Падт.

90+3'
  • Втори отменен гол за домакините! Сисиньо изведе отдясно Матиас Тисера, който се освободи от опеката на Ибрям, влезе в наказателното поле и комбинира с Каули, който беше съвсем сам, а бразилецът отбеляза шесто попадение. То обаче не беше зачетено заради засада на Тисера, а системата ВАР го потвърди.

90+2'
  • Три минути добавено време на мача.

90+1'
  • Удар! Георги Чукалов бе намерен на десния фланг, напредна и влезе в наказателното поле, след което нанесе шут по тревата, но без проблеми за вратаря Серджио Падт.

88'
  • Греда за Лудогорец! Сисиньо направи чудесен рейд, след като тръгна от собствената си половина, преодоля трима играчи на Спартак и центрира отдясно в наказателното поле, където защитник на „соколите“ не успя да изчисти и подари топката на резервата Матиас Тисера, който се опита с лек удар по тревата на намери долния десен ъгъл на Дичевски, но кълбото се отби от страничната греда.

83'
  • ПЕТИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Игор Тиаго с второ попадение в мача! Новото попълнение Якуб Пьотровски шутира силно пред наказателното поле, но Дичевски отрази. Топката обаче попадна на пътя на Игор Тиаго, който отблизо отбеляза във вратата на гостите, които имаха претенции за засада на бразилеца, но системата ВАР потвърди редовността на гола.

81'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Сисиньо бележи четвърто попадение! Шампионите организираха чудесна бразилска атака. Всичко тръгна от Сисиньо, който направи двойно с Каули Оливейра в половината на Спартак, след което капитанът на „орлите“ намери с едно докосване Тиаго. Той от своя страна пусна много технично топката зад себе си с пета и по този начин изведе Сисиньо в наказателното поле, а крайният бранител не остави шансове на Дичевски със силен удар под гредата за 4:0.

76'
  • Още една промяна и за домакините – Каули Оливейра смени Доминик Янков.

72'
  • Лиандро Мартис смени Георги Бабалиев в състава на варненци.

72'
  • Жълт картон за Ибрям Ибрям от тима на „соколите“.

70'
  • Втората смяна – Рик Джонатан отстъпи мястото си на Спас Делев.

64'
  • Двойна промяна и за Лудогорец – Кирил Десподов зае мястото на Бернард Текпетей.

64'
  • Нова промяна за Спартак. Георги Чукалов замени капитанът Янчо Андреев.

63'
  • Шанс за домакините! Георги Терзиев изчисти топката силно напред, но се получи като извеждащо подаване за Текпетей, който първоначално не успя да я овладее по най-добрия начин, но въпреки това успя да се справи с Ибрям Ибрям и нанесе силен удар в близкия ъгъл на Дичевски, който обаче спаси.

63'
  • Отмениха гол за Лудогорец! Игор Тиаго беше изведен отлично зад защитата на Спартак, влезе в наказателното поле отляво и копна топката над вратаря Дичевски и тя попадна във вратата. Попадението обаче беше отменено заради засада на бразилеца, какво имаше и системата ВАР я потвърди.

61'
  • Първо официално предупреждение и за играч на Лудогорец. Той бе за Оливие Вердон.

51'
  • Удар! Руслан Черненко стреля директно от пряк свободен удар от сериозна дистанция, но много неточно над вратата.

48'
  • Втората смяна – Николай Иванов влезе на мястото на Божидар Васев.

46'
  • Двойна промяна и за „соколите“ – Мехмед Сабри замени Виктор Митев.

46'
  • Якуб Пьотровски прави дебют за Лудогорец. Той замени Мануел Шоу.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+4'
  • Шанс за Спартак! Бабалиев се справи с Групер отдясно в наказателното поле и центрира ниско на първа греда, където Мартин Тошев стреля в близкия ъгъл, но в аут.

45+2'
  • Три минути добавено време на първата част.

45+1'
  • Удар! Игор Тиаго взе топката в половината на гостите и стреля пред наказателното поле, но играч на „соколите“ в последния момент го блокира.

45'
  • Жълт картон и за Проспер Менди от Спартак.

45'
  • Първи жълт картон в мача. Получи го Божидар Васев от тима на варненци.

43'
  • Дискусионна ситуация! Рик даде чудесен извеждащ пас за Тиаго, който се озова сам срещу Дичевски, а вратарят излезе извън наказателното си поле и направи шпагат, с който спря устрема на бразилеца. Главният съдия Георги Давидов пък даде знак играта да продължи без да отсъжда нищо. След като играта беше спряна, арбитърът беше извикан да прегледа сам ситуацията със системата ВАР, от която се видя, че Дичевски играе съвсем леко с топката, а също така имаше съприкосновение с крака на Тиаго. Останаха съмнения дали младият страж не е докоснал топката и с ръка. В крайна сметка обаче Давидов не промени първоначалното си решение и играта продължи.

22'
  • ТРЕТИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Игор Тиаго също се разписа! Гостите сгрешиха при изнасянето на топката заради високата преса на „орлите“. Това позволи на Рик да пресече едно подаване и изведе отляво в наказателното поле Игор Тиаго сам срещу Дичевски. Първият удар на бразилеца бе отразен от стража на „соколите“, но при втория нямаше прошка и Тиаго отбеляза в близкия ъгъл – 3:0.

12'
  • Първи удар за гостите! Георги Бабалиев влезе отдясно в наказателното поле и опита изстрел по диагонала, но бе доста неточен.

10'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Рик Джонатан удвои! Дени Групер комбинира с Игор в половината на Спартак, а бразилецът изведе с едно докосване вляво Рик Джонатан, който напредна на скорост, влезе в наказателното поле, премина покрай Генади Луго и с хубав нисък удар прати топката под вратаря Иван Дичевски в далечния ъгъл за 2:0.

5'
  • ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Бернард Текпетей откри резултата! Игор Тиаго получи в центъра на терена и комбинира с Доминик Янков вдясно. Българският национал напредна добре и изведе в наказателното поле отново Тиаго, който преодоля двама съперникови играч и пусна успореден на голлинията пас по тревата, който беше засечен от Текпетей на празна врата – 1:0.