• Аслак Фон Витри получи добър диагонален пас вдясно. Нидерландският бранител финтира Венци Керчев и шутира с левия крак, но Вуцов спаси с лекота.

• Смяна в Лудогорец - влиза Педро Нареси, излиза Неделев.

61'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Мунир Шуяр, излиза Рик.

60'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Столичани вкараха трети гол във вратата на съперника, който изпадна в нокдаун. Денислав Александров проби отдясно на скорост и даде пас в наказателното на Лудогорец. Защитата на "орлите" действа много колебливо и трима "бели" футболисти бяха непокрити, за да може Галин Иванов да пусне топката край плонжа на Слуга за 3:1.

54'
  • Шанс! Рик Джонатан изведе зад отбраната на Славия Квадво Дуа. Швейцарецът пое и загърби Керчев, отправяйки удар към вратата на столичани, но прекалено слаб и Вуцов спаси.

53'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" удариха за втори път по своя съперник, още на старта на второто полувреме. Емил Мартинов проби през средата и изведе вдясно Денислав Александров. Юношата на Лудогорец пласира центриране в наказателното поле на бившия си клуб към Мартин Сораков, а 20-годишният нападател се извиси и с глава матира Слуга - 2:1 за столичани.

47'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме - 1:1!

45+2'
  • 1 добавена минута.

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани изравниха резултата, след като топката беше центрирана в наказателното поле на Славия. Якуб Пьотровски овладя и подаде към Рик Джонатан, който шутира с десния крак и ударът се оказа неспасяем за Вуцов, който можеше да се намеси значително по-добре.

42'
  • Шанс! Рик Джонатан се озова на добра позиция за стрелба, след като получи топката отляво от Фон Витри. Бразилецът атакува топката с левия крак, но прати над напречната греда на Светльо Вуцов.

34'
  • Жълт картон за Денислав Александров.

32'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" от София откриха резултата след 30 минути игра. Сон изпълни слаб тъч и Славия отне топката, а Галин Иванов пусна пас вдясно към Денислав Александров. Той опита остър пас към Мартин Сораков, но Франко Русо се хвърли на шпагат и с помощта на гредата топката влетя в разградската врата.

30'
  • Иначе, срещата стартира в спокойно темпо от двата отбора, като в първите десет минути опасности пред двете врати нямаше.

10'
  • Теренът в Разград беше в оптимално състояние за футбол, след като 24 часа преди това 50 сантиметра сняг се натрупа над него, но в крайна сметка домакините се справиха със сложната ситуация.