• 50’ Върджил Мисиджан
  • 85’ Жуниор Кишада
  • КРАЙ НА МАЧА! Първа победа за Лудогорец този сезон!

90+7'
  • Най-после ситуация и за Марек. Димитър Димитров отправи добър удар, но Иван Чворович спаси и запази резултата.

90+3'
  • Центриране на Христо Златински от ъглов удар, Теро Мантула с глава от 5 метра пропусна.

90+3'
  • Жуниор Кишада и Браян Ангуло направиха двойно подаване, колумбиецът излезе сам срещу вратаря, но Емил Михайлов спаси.

90'
  • Жуниор Кишада изведе хубаво Браян Ангуло, той копна добре топката, но тя излезе в аут.

88'
  • Влезлият като резерва Фабио Ешпиньо намери перфектно Жуниор Кишада, който копна топката и вкара за 3:0.

85'
  • Ангуло направи двойно подаване с Кишада, бразилецът центрира по земя към сънародника си Вандерсон, който стреля, но вратарят изби.

84'
  • Последна смяна за Лудогорец. Официален дебют прави юношеският национал Александър Василев, който влиза на мястото на Мисиджан.

80'
  • Смяна и в състава на Марек. Излезе Димитър Андонов, влиза Златко Бонев.

79'
  • Принудителна смяна в Лудогорец. Йордан Минев излезе от терена заради сблъсък с Крум Бибишков и беше изнесен на носилка. Влезе Браян Ангуло.

78'
  • Центриране на Дани Абало, Христо Златински стреля опасно, но вратарят Емил Михайлов спаси.

76'
  • Отменен гол и за Лудогорец. Вандерсон можеше да отбележи първия си гол за първенството след асистенция на Дани Абало, но съдиите отмениха попадението заради засада.

75'
  • За малко Марек да си отбележи втори автогол. Димитър Илиев насочи топката опасно към вратата си, но до нов автогол не се стигна.

73'
  • Шоко проби отдясно и прати топката успоредно на голлинията, където беше Върджил Мисиджан. Тя мина под крака на холандеца, който беше на 2-3 метра от вратата.

72'
  • Малко след влизането си на терена Ешпиньо получи и първия жълт картон за играч на Лудогорец. Той беше за грубо нарушение срещу Мартин Димитров.

68'
  • Първа смяна и в състава на Лудогорец. Абел Анисе отстъпва мястото си на Фабио Ешпиньо.

67'
  • Крум Бибишков падна пред наказателното поле на Лудогорец. Реферът не даде нищо, а заради претенциите си нападателят получи втория жълт картон в мача.

66'
  • Дани Абало имаше възможност да направи преднината на тима си класическа след ъглов удар, но вратарят Емил Михайлов изби.

64'
  • Първа смяна в мача. Излиза Марио Близнаков, а на негово място влиза друг нападател - Кристиян Петков.

58'
  • 2:0 за Лудогорец и всичко изглежда решено. Върджил Мисиджан е голмайсторът за Лудогорец. Той получи хубав пас от Жуниор Кишада и от 7-8 метра нямаше как да сбърка и удвои преднината на домакините.

50'
  • Начало на второто полувреме на мача.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Марио Близнаков получи жълт картон за претенциите си при ситуацията с отменения гол.

45+1'
  • Играчите на Марек добутаха топката в мрежата на Лудогорец, но играта беше спряна заради засада далеч преди това. Марио Близнаков беше замесен в тази ситуация.

45+1'
  • Гостите от Марек претендираха за дузпа. Марио Близнаков се строполи в наказателното поле, но реферът не даде наказателен удар.

44'
  • Играчите на Лудогорец държат инициативата през цялото време и опитват да отбележат след центрирания и от двата фланга, но защитата на Марек засега се справя.

41'
  • Първа опасност и за Марек. След съмнения за засада, Крум Бибишков остана сам срещу вратаря на Лудогорец и отправи сравнително хубав удар в долния ляв ъгъл, но Чворович беше на мястото си и спаси.

35'
  • Лудогорец е далеч по-активният отбор, като атаките на разградчани се развиват предимно по левия фланг. Там Мисиджан не спира да тормози защитата на Марек и да центрира в наказателното поле, но гостите някак се справят.

31'
  • Лудогорец е по-активният отбор на терена в Разград. Играчите на Марек рядко дори минават центъра и нямат опасности пред вратата на Чворович.

• Мисиджан отдясно центрира, но защитата на Марек се справи.

22'
  • Продължават слабите изяви на Милен Лахчев. След като си отбеляза автогол, той стана и първият играч с жълт картон. Той го получи за фаул срещу Дани Абало.

17'
  • Лудогорец повежда след автогол на Милен Лахчев. Мисиджан проби отляво по крилото, центрира в наказателното поле, топката се удари в главата на капитана на Марек и резултатът беше открит. Първият гол за разградчани през този шампионат е автогол.

13'
  • Христо Златински изпълни опасно пряк свободен удар, но вратарят Емил Михайлов се справи.