• 56’ Върджил Мисиджан
  • 67’ Даниел Генов
  • Край на мача! Лудогорец е шампион за четвърти пореден път!

90+4'
  • Може би последен шанс в мача. Йордан Тодоров проби перфектно по фланга, но центрира много слабо и защитата на Лудогорец се справи.

90+1'
  • Последна смяна в мача. Излиза Дани Абало, влиза Мишо Александров.

87'
  • Хубав шанс за Лудогорец. След центриране на Дани Абало, Жуниор Кайсара беше на сантиметри от това да засече топката във вратата.

86'
  • Мачът вече очевидно се доиграва. Можем спокойно да кажем, че Лудогорец е шампион след този развой.

84'
  • Последна смяна за Локо София. Излиза контузилият се Орлин Старокин, влиза младокът Антон Славчев.

77'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза героят с двата си гола Жуниор Кишада, влиза Юнес Хамза.

76'
  • Хубава атака и на Браян Ангуло. След двойно подаване беше изведен сам срещу Божидар Митрев, но вратарят в последния момент излезе и улови.

75'
  • Йордан Тодоров пак с пропуск, след като беше изведен на голова ситуация. Ударът му от около 12-ина метра беше уловен от Чворович.

71'
  • Първа смяна и за Лудогорец. Излиза Фабио Ешпиньо, влиза Вандерсон.

68'
  • Локо София намалява. Даниел Генов изпълни перфектно пряк свободен удар и вкара за 1:4.

67'
  • Най-хубавото положение за Локо София. Владислав Романов намери Йордан Тодоров около точката на дузпата, но неговият удар мина на няколко сантиметра встрани от вратата в аут.

65'
  • Втора смяна за Локо София. Излиза Евертон Джилио-Том, влиза младокът Димитър Велковски.

61'
  • Мисиджан прави 4:0. Светкавична контра на Лудогорец позволи на Дани Абало да напредне и да изведе холандеца зад защитата. Мисиджан прояви хладнокръвие и след като преодоля Митрев, вкара за четвърти път.

56'
  • Кишада прави резултата 3:0! След двойно подаване на Дани Абало и Жуниор Кайсара, испанецът намери Кишада около точката на дузпата и бразилецът препарира Митрев за 3:0.

49'
  • Първа смяна в мача. Излиза Емил Гъргоров, влиза Даниел Васев.

46'
  • Начало на втората част!

45+2'
  • Край на първото полувреме! Лудогорец докосва титлата!

45+2'
  • Жуниор Кишада прави 2:0 с хубав удар от около 17-18 метра. Фабио Ешпиньо пусна към Дани Абало, който намери Марселиньо, а бразилецът пусна към сънародника си на изгодна позиция и той с удар от място не остави шансове на Митрев за 2:0.

45+1'
  • Отменен гол за Локо София! Йордан Тодоров вкара топката в мрежата след поредица разбърквания пред Иван Чворович. Станислав Ставров отмени попадението заради игра с ръка на бившия играч на ЦСКА.

43'
  • Дани Абало стреля от границата на наказателното поле след продължителна атака. Никакви проблеми за Митрев.

41'
  • Опит Локо София да отвърне на удара. Даниел Генов стреля от далечна дистанция, но топката нямаше как да затрудни Чворович.

36'
  • Марселиньо откри резултата за Лудогорец. Той направи двойно подаване с Върджил Мисиджан и холандецът го изведе сам срещу Митрев. От там бразилецът нямаше как да пропусне - 1:0.

32'
  • Разбъркване пред вратата на Локомотив София, но след поредица удари на играчи на Лудогорец, така и не се наложи на вратаря Божидар Митрев да се намесва.

29'
  • Хубав удар на Орлин Старокин с глава след центриране на Гъргоров от фаул. Топката обаче лети в аут.

26'
  • Капитанът на Лудогорец Светослав Дяков се превива на терена. Той беше ударен в крака и лекарите му помогнаха. Той се върна на терена след интервенцията им.

23'
  • Хубав удар и на Емил Гъргоров от дистанция. Иван Чворович обаче сигурно лови.

22'
  • И Жуниор Кайсара се нареди сред пропусналите играчи на Лудогорец. Бразилецът стреля от границата на наказателното поле, но топката мина встрани от вратата.

20'
  • Две положения за Лудогорец да открие резултата. При първото Жуниор Кишада проби до аутлинията и върна към Фабио Ешпиньо, чийто удар беше избит от защитник. Малко след това и Дани Абало от близко разстояние стреля, но в последния момент Александър Бранеков изби сигурния гол.

16'
  • Първи жълт картон в мача, получава го Орлин Старокин за грубо нарушение.

15'
  • В ответната атака Лудогорец имаше шанс да открие. Дани Абало стреля опасно от 20-ина метра, но Божидар Митрев изби с вещина.

14'
  • Първи удар и към вратата на Лудогорец. Емил Гъргоров стреля от място и топката опасно кацна на горната част на мрежата.

13'
  • Опасен удар на Фабио Ешпиньо от пряк свободен удар, но топката прелетя на няколко сантиметра над вратата.

9'
  • Опасно центриране от пряк свободен удар на Фабио Ешпиньо, защитата на Локо София чисти в корнер.

6'
  • Първа хубава атака в мача. Браян Ангуло намери Жуниор Кишада в наказателното поле, но бразилецът реши да комбинира, вместо да стреля и провали атаката.