• 51’ (д) Козмин Моци
  • 72’ Живко Миланов
  • Край на мача! Лудогорец и Левски не се победиха в дербито в Разград!

90+3'
  • Претенции за дузпа от страна на Левски! Сисиньо влезе на Станислав Костов след един пас на Паулиньо и реферът прецени, че няма основания да посочи бялата точка.

90+2'
  • Опасно разбъркване пред Николай Михайлов след един корнер, но вратарят се справи.

90+1'
  • Продължението на мача ще е три минути.

90'
  • Жълт картон и за Луи Нганиони за задържане на противников играч.

89'
  • Удар на Станислав Костов, но Пламен Илиев се намеси и улови.

87'
  • Нещата стават катастрофални за Лудогорец! Абел Анисе задържа за фланелката Станислав Иванов и получи втори жълт картон, като остави тима си с деветима на терена.

85'
  • Последна смяна в мача. Излиза Яцек Горалски, влиза Якуб Швиерчок.

85'
  • Последна смяна в Левски. Излиза Давиде Мариани, влиза Мартин Д. Петков.

84'
  • Паулиньо опита хубав завършващ удар след самостоятелна атака, но не успя да затрудни Пламен Илиев.

82'
  • Давиде Мариани изпълни опасно пряк свободен удар, но топката мина на сантиметри встрани от вратата.

76'
  • Прелестно изпълнение на Живко Миланов! Капитанът на Левски изпълни по невероятен начин пряк свободен удар и не остави шансове на Пламен Илиев да реагира - 1:1.

72'
  • Втора смяна в Лудогорец. Излиза Серкан Юсеин, влиза Георги Терзиев.

71'
  • Драгош Григоре от състава на Лудогорец получава втори жълт картон, защото задържа Станислав Иванов.

70'
  • Хубав удар на Давиде Мариани, който засече една топка от въздуха, но не можа да намери очертанията на вратата.

68'
  • Първа смяна в мача за Лудогорец. Излиза Адриан Попа, влиза Станислав Манолев.

63'
  • Серкан Юсеин се озова сам срещу Седрик Унтонджи, но защитникът на Левски по страхотен начин се справи с него.

59'
  • Адриан Попа става поредният играч с жълт картон.

57'
  • Втора смяна в Левски. Излиза Валери Божинов, влиза Станислав Костов.

56'
  • Първа смяна за Левски. Излиза Илия Юруков, влиза Седрик Унтонджи.

55'
  • Серкан Юсеин излезе сам срещу Николай Михайлов, който отрази първия му удар, а при втория прати топката в аут.

55'
  • Гол за Лудогорец! Козмин Моци е точен от дузпата, като вкара топката с помощта и на гредата.

49'
  • Червен картон за Деян Иванов за ситуацията с дузпата.

47'
  • Дузпа за Лудогорец! След отразен от Николай Михайлов удар, топката стигна до Клаудиу Кешеру, който стреля към почти опразнената врата. Деян Иванов игра с ръка - дузпа.

47'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Лудогорец срещу Левски 0:0.

45+3'
  • Най-чистата ситуация в мача! Валери Божинов намери Станислав Иванов на стрелкова позиция във вратарското поле, но младокът стреля над вратата.

45+2'
  • Две минути продължение на първата част

45'
  • Първи точен удар в мача! Отправи го Адриан Попа от пряк свободен удар, но топката беше твърде слаба, за да затрудни Николай Михайлов.

44'
  • Антон Недялков получи травма при едно изчистване на топката и се хвана за областта зад коляното.

39'
  • Давиде Мариани центрира страхотно от прекия свободен удар и намери непокрит зад защитата Нуно Рейш, но топката лети над вратата.

36'
  • Абел Анисе получава жълт картон за нарушението си срещу Илия Юруков, както и за бурната си реакция срещу рефера за решението му.

35'
  • Хубав пробив на Джоди Лукоки почти до аутлинията, но центрирането му излезе в аут и не затрудни Ники Михайлов.

31'
  • Козмин Моци посече Паулиньо пред тъчлинията, реферът Николай Йорданов прецени, че няма основание да декорира в жълто румънеца.

26'
  • Жълт картон и за Валери Божинов за задържане на Антон Недялков в половината на Лудогорец.

22'
  • Пореден удар на Лудогорец лети високо над вратата, отправи го този път Антон Недялков.

21'
  • Страхотна ситуация за Левски. Давиде Мариани се освободи великолепно от съперник и с филигранен пас потърси на скорост Валери Божинов. Нападателят обаче не успя да достигне топката, а ако го беше сторил, малки бяха вероятностите да не вкара.

20'
  • Опасно центриране към Джоди Лукоки в наказателното поле на Левски, той падна след съприкосновение с Луи Нганиони, но реферът Николай Йорданов прецени, че няма основания да даде дузпа.

19'
  • Първи удар към вратата на Левски в мача. Отправи го Адриан Попа от пряк свободен удар, но стреля крайно неточно и прати топката високо над вратата в трибуните.

16'
  • Жълт картон и за Мартин Райнов от Левски заради натрупани нарушения.

14'
  • Драгош Григоре получава първия жълт картон в мача, защото грубо подсече Нуно Рейш и спря контраатака за Левски.

12'
  • Страхотно центриране за Паулиньо в наказателното поле на Лудогорец, но фалцът му не хвана и той прати топката високо над вратата.

9'
  • Първи удар към една от двете врати. Давиде Мариани центрира от пряк свободен удар, но топката беше твърде фалцова и прехвърли всичките му съотборници и стана безпроблемна за Пламен Илиев.