• 16’ Мавис Чибота
  • 80’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача! Лудогорец победи Левски с 2:0!

90+4'
  • Много хубаво изпълнение на Дан Битон от пряк свободен удар, но Милан Миятович изби.

90+4'
  • Жълт картон за Дан Битон, защото избута Иван Горанов без топка при една свада.

90+2'
  • Абел Анисе получава жълт картон за груб фаул срещу Франко Мазурек.

85'
  • Последна смяна в мача. Излиза Мартин Райнов от Левски, влиза Мартин Д. Петков.

84'
  • Нуно Рейш получава жълт картон за фаул срещу Вандерсон на тъча.

83'
  • Последна смяна за Лудогорец. Излиза героят Клаудиу Кешеру, влиза Дан Битон.

83'
  • Клаудиу Кешеру прави 2:0. Страхотен пас на Вандерсон отдясно на фланга позволи на Джордан Икоко да нахлуе и да центрира за румънеца. Нападателят майсторски овладя топката и въпреки че беше с Холмар Ейолфсон на гърба, прониза мрежата за 2:0. Исландецът претендираше за нарушение в тази ситуация, но Кабаков не отчете такова.

80'
  • Спорна ситуация пред вратата на Левски, като Марселиньо искаше фаул пред наказателното поле, но реферът Кабаков даде в другата посока.

79'
  • Пламен Илиев получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

74'
  • Страхотна възможност за Лудогорец. При една бърза контра Вандерсон нахлу в половината на Левски, подаде за Марселиньо, който с пета намери Клаудиу Кешеру, който от чиста позиция обаче стреля в тялото на Миятович.

73'
  • Стефан Баджи получава жълт картон за груб фаул в центъра.

71'
  • Втора смяна в Лудогорец, излиза Яцек Горалски, влиза Абел Анисе.

69'
  • Втора смяна за Левски. Излиза Филипе Нашименто, влиза Франко Мазурек.

68'
  • Страхотна индивидуална атака на Найджъл Робърта, който стреля отляво на наказателното поле, топката застрашително летеше към вратата, но в последния момент фалцът я изкара в аут.

67'
  • Яцек Горалски получава жълт картон за удар в главата на Хали Тиам.

65'
  • Смяна и в Левски. Излиза Станислав Иванов, влиза Дени Алар.

64'
  • Първа смяна в мача. Излиза Жоржиньо, влиза Вандерсон.

61'
  • Мартин Райнов също получава жълт картон за грубо подкосяване на Марселиньо на тъча.

55'
  • Първи жълт картон в мача за играч на Лудогорец, получава го Джордан Икоко за груб фаул срещу Паулиньо в центъра.

54'
  • Самостоятелен пробив на Иван Горанов и удар от дистанция, но твърде слаб и безопасен за Пламен Илиев.

53'
  • Първи хубав шанс след почивката. Филипе Нашименто центрира от корнер, Холмар Ейолфсон се беше включил и нахлу опасно, но в последния момент защитник на Лудогорец изби.

52'
  • Прекъсването не трая дълго и минутка по-късно Кабаков поднови играта.

49'
  • Феновете на Левски хвърлиха димка на терена, което доведе до спирането на двубоя за известно време, докато се разсее димът.

48'
  • Живко Миланов получава жълт картон за груб фаул в центъра.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Лудогорец води на Левски с 1:0.

45+1'
  • Хубав шанс и за Левски след центриране от корнер, при който Нуно Рейш с глава отклони за Хали Тиам, той стреля слабо и неточно, а Паулиньо не успя да догони и да стреля във вратата.

45'
  • Пореден страхотен шанс за Лудогорец! Жоржиньо, падайки, пусна топката на скорост за Икоко, той пусна хубаво за Мавис Чибота на около точката на дузпата, но ударът му мина над вратата.

44'
  • Ужасна грешка на Станислав Иванов при един пас в задни редици, топката стигна до Мавис Чибота, но пък и неговият удар рикошира и направи топката лесна за Миятович.

36'
  • Страхотно изпълнение на Клаудиу Кешеру от прекия свободен удар, като топката мина буквално на няколко сантиметра над горната греда.

30'
  • Жълт картон за Хали Тиам за нарушение пред наказателното поле срещу Жоржиньо. Страхотна възможност за Лудогорец да удвои.

28'
  • Хубава атака на Левски, при която с едно докосване Станислав Иванов намери Нашименто на около 25 метра от вратата, но ударът на португалеца беше твърде слаб и неточен.

27'
  • Хубав пробив на Станислав Иванов по фланга, но центрирането му беше твърде слабо и не затрудни Георги Терзиев, който изчисти спокойно в тъч.

22'
  • Трети или четвърти корнер за Левски от началото на мача, а гостите продължават да не могат да центрират добре от такива позиции и да не затруднят особено Пламен Илиев.

21'
  • Мавис Чибота открива резултата в полза на Лудогорец! Колективна грешка в защитата на Левски остави конгоанеца непокрит в наказателното поле след свалена топка от Клаудиу Кешеру, като и Нуно Рейш, и Холмар Ейолфсон, и Живко Миланов не се намесиха навреме и му позволиха да стреля необезпокояван от около 9-10 метра и да преодолее без проблем Милан Миятович.

16'
  • Страхотно изпълнение на Живко Миланов от пряк свободен удар от около 20 метра, топката летеше в сглобката на вратата, но Пламен Илиев по великолепен начин изби в корнер.

14'
  • Левски изпълни първия корнер в мача и можеше да се стигне до опасна контра за Лудогорец, но в последния момент Иван Горанов се намеси и изби.

11'
  • Първи удар в мача за Лудогорец. Антон Недялков опита изпълнение от границата на наказателното поле, но топката прелетя над вратата.

6'
  • Първи пробив и на играч на Лудогорец. Джордан Икоко нахлу по фланга и центрира за Мавис Чибота в наказателното поле, но Милан Миятович улови.

5'
  • Хубава атака на Левски, Паулиньо проби и намери Филипе Нашименто в наказателното поле, той беше непокрит, но стреля твърде слабо и право в ръцете на Пламен Илиев.