• 90+3’ Кайо Видал
  • 16’ Марин Петков
  • Край на мача - 5:1 за Лудогорец срещу Левски!

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! В добавеното време на срещата след неразбория в прехода на Левски, домакините вкараха пети гол в срещата. Бърнард Текпетей нахлу отдясно и бе съпровождан от Келиан ван дер Каап. В един момент ганаецът прати съперника на земята и даде пас към Кайо Видал. Топката не беше изчистена от Дейвид Михалев и Видал отблизо направи 5:1.

90+3'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Ивайло Чочев, излиза Гонсалвеш.

81'
  • Смяна - влиза Кайо Видал, излиза Рик.

80'
  • Жълт картон за Дейвид Михалев.

79'
  • Смяна в Левски - влиза Дейвид Михалев, излиза Галчев.

73'
  • Смяна в Левски - влиза Преслав Бачев, излиза Петков.

72'
  • Смяна в Левски - влиза Асими Фадига, излиза Евертон.

72'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани направиха фантастично нападение, а Рик Джонатан изведе вляво Якуб Пьотровски. Той напредна заедно с Квадво Дуа и Текпетей, а полякът комбинира с №9 на Лудогорец, за да може Дуа от няколко метра да вкара за 3:1.

63'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Педро Нареси, излиза Руан.

60'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините покачиха своя аванс десетина минути след подновяването на втората част. Рик Джонатан центрира от корнер, а за пореден път "сините" действаха лошо при обработването на топката. Георги Терзиев и Текпетей отиграха висока топка, центрирана от Вердон и тя отиде към Пьотровски. Полякът насочи добре с глава и не остави шансове за Андреев.

56'
  • Удар на Асен Чандъров, ала Серджио Падт спаси.

52'
  • Удар на Текпетей от воле, но Андреев се намеси.

51'
  • Жълт картон за Марин Петков.

50'
  • Смяна в Левски - влиза Асен Чандъров, излиза Охене.

49'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани започнаха мечтано за тях второто полувреме и по подобие на първото полувреме вкараха ранен гол. Рик Джонатан даде прекрасно центриране от фал към далечната греда, а Пламен Андреев излезе изключително странно. Топката отиде към Георги Терзиев, който влезе като резерва, и с глава отблизо нямаше как да сбърка в опразнената "синя" врата - 2:1.

47'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+5'
  • Анемичен удар на Ел Джемили беше уловен от Падт.

45+5'
  • Жълт картон за Патрик-Габриел Галчев.

45+3'
  • Пет добавени минути.

45+1'
  • Възможност! Марин Петков стреля много силно с левия крак от сериозно разстояние, но Падт изби встрани.

42'
  • Спорна ситуация! Текпетей напредна много мощно през средата и падна в половината на Левски след единоборство с Карлос Охене. Кабаков остави играта да продължи, макар Текпетей да беше гневен от това му решение.

41'
  • Жълт картон за Якуб Пьотровски.

39'
  • Шанс! Евертон Бала напредна през средата на терена и отправи много силен шут, а Серджио Падт изби в ъглов удар.

36'
  • Карлос Охене получава лекарска помощ.

34'
  • ШАНС! Лудогорец имаше супер възможност отново да поведе в резултата, след като Рик Джонатан пласира от ъглов удар. Келиан ван дер Каап закъсня ужасно много и изпусна Диниш Алмейда, който от няколко метра стреля с глава, но прати топката над напречната греда на Андреев.

31'
  • Шанс! Левски стигна до опасност, след като отбраната на Лудогорец не внимаваше въобще. Ел Джемили получи пред наказателното поле на Лудогорец и шутира. Топката рикошира, а Падт с една ръка направи впечатляващо спасяване.

30'
  • Жълт картон за Руан Секо.

29'
  • Жълт картон за Карлос Охене.

28'
  • Принудителна смяна при домакините - влиза Георги Терзиев, излиза Фон Витри.

24'
  • ГРЕДА! Бърнард Текпетей нанесе истински "снаряд" към вратата на Левски от фал. Ганаецът отправи много мощен удар в 22-ата минута, а топката разтресе зрелищно напречната греда на Пламен Андреев.

22'
  • Жълт картон за Цунами.

20'
  • ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Четвърт час след подновяването "сините" изравниха резултата след фантастично нападение. Марин Петков продължи вдясно за Патрик-Габриел Галчев. Той пък видя Патрик Мислович, който с изящен пас разкъса отбраната на Лудогорец и изведе Петков в наказателното поле на разградчани. Петков отказа да комбинира със свой съотборник и това беше правилното решение, след като прати топката между краката на Серджио Падт - 1:1.

16'
  • Шанс! Лудогорец стигна до втора много добра ситуация в срещата, след като Текпетей отново проби отдясно и даде силен успореден пас наляво. Там Патрик-Габриел Галчев действа много лошо пред голлинията на Андреев и Рик Джонатан пое. Бразилецът не можа да стреля от малък ъгъл и върна към Руан Крус, който засече от движение, но причудливо прати топката аут.

10'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите откриха резултата още в третата минута. Аслак Фон Витри свали вдясно изчистена топка към Бърнард Текпетей. Ганаецът овладя и центрира остро в наказателното поле на Левски към Пьотровски, който се размина с топката. Двама бранители на столичани действаха много колебливо, което даде възможност на Руан Секо отблизо да направи 1:0.