• Край на мача

90+8'
  • Още един отменен гол, този път заради засада! Бърнард Текпетей получи топката зад защитата на Левски и майсторски прати топката зад гърба на Пламен Андреев.

90+2'
  • Жълт картон за Адриан Краев от Левски.

88+1'
  • За спречкването с Вердон жълт картон е вдигнат и на Ивелин Попов.

86'
  • И бранителят на домакините Оливие Вердон получава жълт картон.

86'
  • Жълт картон за крилото на Лудогорец - Рик Джонатан.

84'
  • Пропуск на резервата Доминик Янков! След меле в наказателното поле на Левски топката стига до свободния Янков, но той отблизо шутира в аут.

80'
  • Жълт картон за още един футболист на Левски - Марин Петков.

77'
  • Жълт картон за Хосе Кордоба.

73'
  • Греда! Ивелин Попов пусна хитър пас към Марин Петков, който шутира от движение. Топката се удари в левия стълб на вратата на разградчани и се върна в полето.

70'
  • Смяна и в Лудогорец - Текпетей влиза вместо Десподов.

68'
  • Още една промяна в Левски - Роналдо отстъпва мястото си на Ивелин Попов.

68'
  • Смяна в Левски - излиза Уелтън, влиза Илиян Стефанов.

68'
  • Отмениха гол на Георги Миланов! Андиран Краев напредна отляво и подаде към халфа, който шутира. Топката рикошира коварно в бранител на разградчани и прелетя неспасяемо над плонжа на Серджио Падт. След преглед с ВАР се видя, че Миланов е извършил нарушение срещу Педро Нареси преди да нанесе удар.

62'
  • Жълт картон за протест получава Якуб Пьотровски.

62'
  • Отново Георги Миланов е във фокуса на вниманието, след като негов шут рикошира в защитник и излезе в ъглов удар.

60'
  • Футболистите на Лудогорец за малко да си отбележат автогол след остро центриране по земя на Марин Петков. Антон Недялков в опита си да изчисти топката уцели свой съотборник, но топката излезе в корнер.

58'
  • Добро спасяване на Серджио Падт, който плонжира и изби удар на Георги Миланов.

56'
  • Жълт картон за Каули Оливейра от Лудогорец.

54'
  • Добро центриране по земя на Фон Витри отдясно намира Десподов фронтлано срещу вратата, но ударът на национала излиза в аут.

51'
  • Чудесна атака на Лудогорец завърши с два последователни удара, които бяха блокирани от бранители в "синьо", а третия опит бе на Фон Витри, който обаче разочарова с крайно неточен шут.

49'
  • Отлично спасяване на Пламен Андреев! Вратарят на Левски се разтегна и изби удар до дясната греда на Якуб Пьотровски.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+5'
  • Хубава атака на Левски завърши с удар на Хосе Кордоба, който обаче рикошира в крака на Педро Нареси и излезе в корнер.

43'
  • Реферът Станислав Тодоров даде дузпа за Лудогорец! Впоследствие след провека с ВАР тя бе отменена! Топката удари ръката на Келиан ван дер Каап след рикошет от крака на Хосе Кордоба и съдията посочи бялата точка. ВАР съдията Георги Кабаков обаче извика Тодоров да изгледа повторението и той отмени решението си.

34'
  • Роналдо получи добра топка в наказателното поле на Лудогорец, но ударът му по диагонала бе слаб и неточен.

24'
  • Пропуск за Левски! Марин Петков нахлу отляво и пусна към Георги Миланов, който шутира без забавяне, но Пластун се хвърли на пътя на топката и изби в корнер.

22'
  • Кирил Десподов има нужда от медицинска помощ! Националът на Лудогорец се контузи в опита си да спре с шпагат пробив на Марин Петков.

20'
  • Филип Кръстев шутира от дистанция, но не можа да намери добре топката и тя профуча далеч от вратата на Лудогорец.

16'
  • Жълт картон за защитника на Левски Килиан Ван дер Каап.

7'
  • Първи удар в мача, който минава над вратата на Левски. Центриране на Кирил Десподов от фал бе засечено с глава от капитана Недялков, но топката не намери целта.