• Трета и последна смяна за Лудогорец. Авторът на две попадения в тази среща Клаудиу Кешеру напусна терена, а на негово място се появи Якуб Швиерчок

86'
  • Смяна в Дунав. 15-годишният Борис Димитров замени Григор Долапчиев

81'
  • ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жоржиньо прави резултата 5:1! След отлична комбинация между Стефан Баджи и Клаудиу Кешерю, последният изведе сам срещу вратаря резервата Жоржиньо, който прехвърли вратаря на русенци

80'
  • Втора смяна в Лудогорец. Димо Бакалов замени Мавис Чибота

78'
  • Резервата Жоржиньо отправи удар, но в ръцете на вратаря Хуго Кюсоли

75'
  • Футболистът на Дунав Митко Митков получи първото официално предупреждение в срещата

72'
  • Първа промяна за домакините. Каули Оливейра напусна, а на негово място се появи Жоржиньо

65'
  • Талеб Тауата получи хубаво диагонално подаване в наказателното поле и веднага пробва удар, който обаче бе спасен от стражът на русенци. Това бе и най-чистата ситуация до момента през втората част!

62'
  • Домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар отдясно на наказателното поле, почти до аутлинията. Станислав Манолев центрира, но топката бе изчистена в ъглов удар, от който не последва нища интересно

57'
  • В началните минути на второто полувреме Лудогорец продължи да контролира събитията на терена, но без да създава опасни ситуации пред вратата на „драконите“

55'
  • Начало на второто полувреме в Разград!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 4:1!

45+1'
  • Принудителна смяна за гостите. Митко Русанов замени контузения Стефан Христов

40'
  • НОВ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кешеру отново се разписа за 4:1! Мавис Чибота центрира в наказателното поле, където Клаудиу Кешеру, с хубав удар, реализира второто си попадение в срещата

38'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Марселиньо покачи на 3:1! Петко Цанков опита да изчисти едно центриране, но насочи топката към собствената си врата. Вратарят Хуго Гумиеро успя да избие, но топката попадна в Марселиньо, който от малък ъгъл вкара точно под гредата за 3:1

32'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Клаудиу Кешеру прави обрата пълен! Марселиньо комбинира с Талеб Тауата по левия фланг, който намери Клаудиу Кешеру в малкото наказателното поле и румънецът отбеляза за 2:1

30'
  • Клаудиу Кешеру пробва удар, който бе блокиран. Веднага след това Талеб Тауата също стреля, но в аут

27'
  • ГОООЛ! Мавис Чибота бързо изравни резултата! След разбъркване в наказателното поле Свилен Щерев опита да овладее топката, но вместо това направи извеждащ пас за Мавис Чибота, който бързо възстанови паритета

13'
  • Марселиньо опита удар от свободен удар, който обаче премина покрай вратата

10'
  • Марселиньо опитва хубав изстрел от въздуха, но в аут

8'
  • ГОООЛ! Дунав откри резултата след сериозна грешка на Владислав Стоянов! Козмин Моци върна за Стоянов, който опита да изрита напред кълбото, но нацели главата на Григор Долапчиев, и топката влетя във вратата му 0:1!