• 51’ Клаудиу Кешеру
  • 90+2’ Каули Оливейра Соуза
  • КРАЙ НА МАЧА!

90+2'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините вкараха шести гол, след като Кирил Десподов центрира отдясно, а бранител на Етър изчисти с глава напред. Топката се озова в Каули Оливейра Соуза, който с десния крак прати топката за шести път във вратата на "виолетовите".

90+2'
  • Две добавени минути на мача.

• Мавис Чибота опитва да прехвърли Господинов. Вратарят остана на мястото си и хвана топката с ръце.

70'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Анисе Абел, излиза Дяков.

68'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Сисиньо, излиза Недялков.

68'
  • Жълт картон за Георги Терзиев.

64+5'
  • Страхотна атака за Лудогорец! Каули Оливейра овладя в средата на терена и проби напред. Малко преди наказателното поле на Етър пусна вляво пас за резервата Чибота. Той подаде мигновено на далечната греда за оставения непокрит Кирил Десподов, който завърши, ала неточно и топката излезе аут.

60'
  • Смяна в Етър - влиза Преслав Боруков, излиза Ангелов.

• Смяна в Лудогорец - влиза Пиерос Сотириу, излиза Кешеру.

• Смяна в Лудогорец - влиза Мавис Чибота, излиза Текпетей.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Фееричното представяне за Лудогорец и Клаудиу Кешеру не спряха през първата част. Кирил Десподов центрира от свободен удар в наказателното поле на Етър, а на близката греда румънският нападател набута топката за пети път във вратата на Етър, вкарвайки своя гол №4 в мача.

51'
  • Смяна в Етър - влиза Кольо Станев, излиза Младенов.

• Смяна в Етър - влиза Яни Пехливанов, излиза Алдаир.

• Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Баджи.

46'
  • Старт на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Три добавени минути на първата част.

• ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Десподов видя вляво Антон Недялков, а бранителят на Лудогорец бе опитан да бъде срещан от вратаря Господинов. Вместо да го направи, бившият страж на ЦСКА остави празна вратата си, Недялков върна успореден пас за непокрития Клаудиу Кешеру, който с левия крак прати топката във вратата на Етър, макар опита за намеса на бранител на търновци - 4:0.

41'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините се възползваха максимално изгодно от факта, че "болярите" са с 10 човека и вкараха трети гол през първата част. Кирил Десподов се озова вдясно и красиво елиминира Хубчев, комбинирайки с Текпетей. Той върна за Десподов, чиято цел бе да намери Кешеру, но Краучнов опита да блокира топката и вместо да я изчисти встрани я вкара в собствената си врата.

39'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините реализира втори гол в 36-ата минута. Тогава капитанът Светослав Дяков даде извеждащ пас вдясно за Жордан Икоко, а крайният бранител с едно докосване върна успореден пас към Клаудиу Кешеру. Опитният нападател не се замота и стреля веднага с левия крак, оформяйки цялата атака на разградчани с едно докосване – 2:0 за Лудогорец.

36+5'
  • Шут! Симеон Мечев опита мощен изстрел пред дъгата на наказателното поле посока вратата на Ренан, ала десният крак на Оливие Вердон спря топката.

34'
  • Текпетей опита остро центриране отдясно в наказателното поле на Господинов, но резервният вратар на Етър направи първата си намеса в мача след изгонването на Христо Иванов.

30'
  • Смяна в Етър - влиза Анатоли Господинов, излиза халфът Кнежевич.

27'
  • СТРАЖЪТ НА ЕТЪР ХРИСТО ИВАНОВ ПОЛУЧИ ЧЕРВЕН КАРТОН! Бърнард Текпетей получи извеждащ пас вдясно и напредна, а Христо Иванов опита да спре топката преди Текпетей. Халфът на Лудогорец шутира, а вратарят на Етър я спря с ръка току пред границата на наказателното поле и Кабаков изгони стража на гостите.

24'
  • Шанс за Етър! Милчо Ангелов се разминава с топката в наказателното поле. След това пропуск и на Божидар Кацаров, който беше оставен непокрит в наказателното поле.

21'
  • Шанс! Гостите получиха отлична възможност да изравнят резултата. Симеон Мечев изведе вляво Алдаир, който намери Кнежевич. Халфът стреля отблизо, но Ренан с десния крак блокира топката в ъглов удар.

19'
  • Удар! Ловре Кнежевич елиминира с едно движение Вердон и си направи пространство за шут. Той последва, но право в ръцете на Ренан.

15'
  • Удар! Опит за диагонален шут на Десподов отляво, но той бе неточен и топката излетя аут.

12'
  • Пропуск! Разградчани имаха страхотен шанс да удвоят резултата в своя полза. Кирил Десподов бе изведен вляво на накзателното поле на Етър, а офанзивният футболист на Лудогорец прокара топката между Пламен Крачунов и Божидар Кацаров за Клаудиу Кешеру. Нападателят на шампиона не успя да отправи точен удар от няколко метра, макар вратата на гостите да бе опразнена.

11'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините откриха резултата в началото на първата част. Лудогорец направи нападение през средата, а топката бе свита вляво, където бяха Десподов и Недялков. Първият бе в положение на засада и отказа да играе с нея, но Недялков проби още напред и достави остро центриране в полето на Етър. Бранител на Етър изпусна Кешеру, който отблизо парира Иванов.

6'
  • Шанс! Лудогоре наложи териториален превес срещу своя гост и първата опасност дойде за "орлите" бързо. Топката бе центрирана вляво на наказателното поле към Десподов, който шутира, а Христо Иванов улови.