• Край на мача! Победа за Лудогорец с 2:0!

90+4'
  • Три минути добавено време на мача!

90+1'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мавис Чибота реализира! Конгоанецът бе изведен по левия фланг, от Пинас, напредна с топката, след което преодоля Матей и Лам, след което шутира и оформи крайния резултат от 2:0.

90+1'
  • Жълт картон и за Мануел Шоу от Лудогорец.

87'
  • Жълт картон за Сисиньо от Лудогорец.

85+1'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Пиерос Сотириу е точен от дузпа! Наказателният удар бе отсъден заради нарушение на вратаря Бусато срещу Чибота. Всичко тръгна от грешка на гостите при изпълнение на корнер, което позволи на Лудогорец да организира опасна контраатака, при която Чибота премина през Мазику и Турицов, влезе в наказателното поле, залъга Бусато и бе повален от стража. Сотириу пък бе точен от бялата точка, макар че Бусато уцели ъгъла.

78'
  • Удар! Шоу стреля от над 20 метра, но в ръцете на Бусато.

74'
  • Трета смяна за Лудогорец. Мавис Чибота замени Елвис Ману.

71'
  • Нов шанс за Лудогорец! Каули Оливейра изведе отлично Десподов отдясно, който напредна на скорост в наказателното поле и опита да намери Сотириу. Нападателят обаче не успя да засече топката.

66'
  • Втората промяна – Стефан Баджи смени Клод Гонсалвеш.

66'
  • Двойна смяна за Лудогорец. Каули Оливейра замени Доминик Янков.

65'
  • Официално предупреждение и за Томас Лам заради нарушение срещу Доминик Янков.

65'
  • Жълт картон за симулация на Греъм Кери.

63'
  • Първа смяна за ЦСКА. Федерико Варела зае мястото на Яник Вилдсхут.

62'
  • Страхотен шанс за ЦСКА! Юрген Матей центрира в наказателното поле, където на далечната греда Томас Лам засече с левия крак, но Серджио Падт блокира с лявата ръка, след което топката се отби от страничната греда и тупна на голлинията. Впоследствие играч на домакините изчисти.

57'
  • Удар! Греъм Кери стреля от дистанция, но встрани от вратата на домакините.

50'
  • Шанс за Лудогорец! Секунди след началото на второто полувреме Ману изведе Янков сам срещу Бусато, но халфът се засуети и бразилският страж го блокира.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме при резултат 0:0!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Жълт картон и за Кирил Десподов.

43'
  • Нова възможност за Лудогорец! След нова добра атака на разградчани отдясно завърши с извеждащо подаване към Янков. Бусато излезе да парира полузащитника на домакините, който предпочете да комбинира със свой съотборник, а не да стреля, но пасът му не се получи.

39'
  • Шанс за домакините! Елвис Ману получи извеждащ пас и за секунда се оказа сам срещу Бусато, но се засеути и Турицов блокира удара му.

38'
  • Голям шанс за ЦСКА и страхотно спасяване на Падт! Греъм Кери стреля прекрасно от пряк свободен удар пред наказателното поле, като топката летеше към горния ляв ъгъл на домакините, но Серджио Падт се разтегна максимално и направи отлично спасяване и изчисти в корнер.

29'
  • Първи жълт картон за играч на домакините. Получи го Клод Гонсалвеш за нарушение срещу Греъм Кери в опасна позиция пред наказателното поле.

28'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го капитанът на гостите Юрген Матей за нарушение срещу Сисиньо в центъра на терена.

22'
  • Неточен удар на Шоу от дистанция премина на безопасно разстояние от лявата греда на Бусато.

15'
  • Шанс за Лудогорец! Десподов центрира от свободен удар в наказателното поле, където Пиерос Сотириу изпревари Томас Лам и игра с глава, но топката премина покрай дясната греда на Густаво Бусато.

11'
  • Удар! Амос Юга отправи много силен изстрел от дистанция, но над вратата на Серджио Падт.

9'
  • Първи корнер и за домакините, който ще бъде изпълнен от Кирил Десподов. Нищо опасно след това обаче не се случи.

8'
  • Първи ъглов удар в мача. Той е на сметката на ЦСКА. След изпълнението му топката бе изчистена, а Яник Вилдсхут опита удар от дистанция, но той бе слаб и неточен.