FT

1 : 0

• 4’ Бернард Текпетей
  • Жълт картон за Амос Юга от ЦСКА след края на мача, което значи, че халфът пропуска мача следващия мач за своя тим.

90+4'
  • Край на мача!

90+4'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Георги Терзиев, излиза Кешеру.

90+2'
  • Три добавени минути на мача.

• Пропуск! Клаудиу Кешеру обстрелва "червената" врата с удар от наказателното поле. Шутът му преодоля Бусато, но с левия крак бранителят Мено Кох спря пътя на топката и спаси сигурен втори гол за Лудогорец.

88'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Каули.

87'
  • Жълт картон и за Юрген Матей.

87'
  • Жълт картон за Мено Кох за реакция срещу такава на Кирил Десподов.

86'
  • Мощен шут на Жорди Кайседо, пореден аут.

82'
  • Последна смяна в ЦСКА - влиза Греъм Кери, излиза Мазику.

81'
  • Националният селекционер на България Ясен Петров е в Разград, за да наблюдава дербито от кръга.

• Удар! Тиаго Родригес пласира перфектно топката от свободен удар в наказателното поле на Лудогорец за Кайседо. Нападателят се извиси и стреля с глава, но много неточно - аут.

76'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Бисмарк Чарлс, излиза Йомов.

76'
  • Жълт картон за Джордан Икоко за нарушение срещу Георги Йомов.

73'
  • Смяна в ЦСКА - дебют прави Мено Кох, излиза Гълъбов.

72'
  • Смяна в ЦСКА - влиза Федерико Варела, излиза Вион.

72'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Пиерос Сотириу, излиза Текпетей.

69'
  • Жълт картон за Джером Синклеър, който събори Текпетей, след като нигериецът бе набрал сериозна скорост.

66'
  • Шанс! Джером Синклер подаде много добре с центриране отдясно, а Кайседо отскочи и стреля с глава, но доста неточно. Зад еквадореца в далеч по-изгодна позиция бе Тиаго Родригес, но топката не стигна до него.

63'
  • Пламен Илиев излезе да боксира топката при изпълнение на корнер току преди Юрген Матей да я засече с глава във вратата му - добра работа на домакинския страж.

56'
  • ЦСКА опитваше да превземе повече териториално превъзходство спрямо своя съперник, но все още няма точен удар в мача.

56'
  • Удар на Кайседо от далечно разстояние с десния крак, но и много неточен - аут.

50'
  • На два пъти в началото на втората част гостите изпълниха свободни удари от изгодни ситуации вдясно от наказателното поле на Лудогорец, но и при двата опита отбраната на домакините се справи умело.

47'
  • Старт на втората част, без промени в двата състава!

• Край на първата част!

45+1'
  • Амбициозен удар от Юрген Матей малко след централната линия, но доста неточно - аут.

45+1'
  • Една минута добавено време.

• Удар! Алекс Сантана открадна топката в средата на терена от Амос Юга и подаде на Кирил Десподов. Той елиминира Матей, топката направи рикошет, но в крайна сметка остана в крилото на Лудогорец, който отправи топовен удар с левия крак, но Густаво Бусато блокира изстрела му встрани.

43'
  • Жълт картон за Анисе Абел, който влезе с бутоните напред в краката на Тибо Вион.

40'
  • Кешеру даде успоредно центриране за Абел Анисе, но Бусато спря топката с ръка, след което мадагаскарецът извърши нарушение срещу вратаря на гостите.

36'
  • Пропуск за Лудогорец! Пресата на домакините даде резултат в половината на ЦСКА, а Текпетей центрира остро отдясно за Кирил Десподов. Пламен Гълъбов изпусна бившия си съотборник, който стреля с глава отблизо, но прати топката над напречната греда на Бусато - аут.

33'
  • Страхотна борба за топката на Жорди Кайседо в половината на Лудогорец. Еквадорецът комбинира с Георги Йомов, чийто удар беше адски неточен - аут.

28'
  • Удар на Кирил Десподов след фаул от малък ъгъл и топката се отби в Тиаго Родригес и излезе в корнер, от който не произлезе нищо.

26'
  • Удар на Юрген Матей с глава след корнер, но опитът бе неточен - аут.

21'
  • Огромен шанс за Лудогорец! Бърнард Текпетей подаде страхотно вляво за Кирил Десподов, който бе абсолютно непокрит, диагонално в наказателното поле на "червените". Бившият играч на ЦСКА шутира с левия крак, топката премина под плонжа на Бусато, но шпагат на Юрген Матей блокира топката, която влизаше в опразнената врата на бразилския страж.

18'
  • Удар на Жорди Кайседо с левия крак от средна дистанция, ала встрани от вратата на Пламен Илиев.

18'
  • Жълт картон за Петър Занев, който задържа Текпетей.

17'
  • ЦСКА успя да се отърси от първоначалния сериозен натиск от родния шампион, а Тиаго опита центриране отдясно в наказателното поле пред Пламен Илиев, ала не намери никой от своите съотборници.

• Текпетей бе фаулиран и се нуждаеше от лекарска помощ. След намесата на медицинския щаб, авторът на попадението за шампионите, успява да продължи играта.

6'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините откриха резултата рано-рано в срещата. Кирил Десподов проби отляво и финтира двама бранители на ЦСКА. Българинът шутира диагонално, а Густаво Бусато не успя да улови и прати топката право в краката на Текпетей, който от няколко метра откри резултата - 1:0.

4'
  • Първи удар в мача - след изчистена топка наппред Синклер от ЦСКА опита изстрел от въздуха с левия крак, но доста неточно.