• Фамозен пропуск на Игор Тиаго. Нападателят излезе очи в очи с Бусато, но бразилският страж успя да парира изстрела. При последвалото разиграване, домакниите не успяха да се възползват.

90+2'
  • Много техничен удар на Шагоян, но Падт отново е на висота и избива.

88'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Якуб Пьотровски получи пас от Дени Групер, овладя около точката на дузпата и с много рехничен удар през двама бранители на ЦСКА, успя да прати топката в долния ляв ъгъл на вратата за 2:1!

79'
  • Много опасен изстрел на Жираир Шагоян от пряк свободен удар, топката минава на сантиметри от десния страничен стълб.

77'
  • Опасен изстрел на току-що влезлия в игра Дюкенс Назон.

73'
  • Дюкенс Назон заменя Браян Морено.

71'
  • Жълт картон за Текпетей, който реагира остро на решение на главния рефер Георги Кабаков. Текпетей претендираше за дузпа след единоборство с Амос Юга.

69'
  • Игор Тиаго заменя Кирил Десподов.

68'
  • Бърнард Текпетей заменя Матиас Тисера.

68'
  • Жълт картон за Жеферсон.

67'
  • Жълт картон за Оливие Вердон.

65'
  • Уникален пропуск на Браян Морено! Тибо Вион центрира отляво към Морено, който не успя да засече добре топката на два метра от вратата. Коженото кълбо тупна на земята и прехвърли вратата на Серджио Падт.

63'
  • Мануел Шоу заменя Каули Оливейра.

61'
  • Изстрел на Дени Групер, топката не попада в целта.

59'
  • Жълт картон за Юрген Матай.

58'
  • ГООЛ за ЦСКА! Амос Юга беелжи, след като засече с глава центрирането от ъгловия удар.

56'
  • Удар на Браян Морено, топката е избита в ъглов удар.

55'
  • Удар на Гарсес с глава, Падт е на мястото си и лови.

53'
  • Удар на Станислав Шопов от границата на наказателното поле, топката излиза в аут.

51'
  • Начало на второто полувреме.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Нова отлична възможност за ЦСКА! Жираир Шагоян стреля директно от пряк свободен удар, но Серджио Падт с крак успя да избие.

43'
  • Жълт картон за Браян Морено.

37'
  • Страхотен шанс за ЦСКА! След центрирането от свободния удар, Маурисио Гарсес успя да стреля с глава, но Серджио Падт спаси буквално на голлинията.

34'
  • Жълт картон за Дени Групер.

32'
  • След втория проеден ъглов удар в полза на ЦСКА, гостите имаха претенции за дузпа. След центрирането от корнера, Нонато изчисти отново в ъглов удар, но останаха съмнения, че топката докосва дясната ръка на футболиста на домакините. Реферът Георги Кабаков обаче бе категоричен, че дузпа няма.

23'
  • Корнер за ЦСКА. След центрирането, отбраната на домакините се справя и чисти топката.

22'
  • Уникален пропуск на Десподов! След ново нападение отляво, Тисера получи на фланга и намери Каули на границата на наказателното поле. Той веднага комбинира с Десподов отдясно, който бе абсолютно сам, нападателят стреля по диагонала, но неточно.

17'
  • Далечен удар на Рик Джонатан, топката излиза в аут.

14'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Рик Джонатан бе изведен по лявото крило, надбяга с лекота Юрген матай и пусна пас с външен фалц към Матиас Тисера, който от три метра порази целта за 1:0!

9'
  • Крубо нарушение на Юрген Матай в центъра на терена. Защитникът на ЦСКА получава само устна забележа от рефера Георги Кабаков.

6'
  • Бърз отговор ЦСКА! След атака отляво, Шагоян изведе отлично Браян Морено с пета, но изстрелът на нападателят не попадна в целта.