• 49’ Ерик Маркус
  • 24’ Ивайло Чочев
  • Край на мача!

90+2'
  • Страхотна възможност за Лудогорец! Квадво Дуа бе изведен сам срещу вратаря, стреля по земя, но Алекс Божев парира удара му.

89'
  • Георги Терзиев заменя Оливие Вердон за Лудогорец.

88'
  • Георги Русев заменя Рик Джонатан.

68'
  • Шанс за ЦСКА 1948! След разиграване от корнер, топката бе центрирана на далечната греда, където Марио Илиевски се измъкна и игра с топката, но не успя да я насочи към вратата.

61'
  • Агибу Камара заменя Ивайло Чочев.

60'
  • Квадво Дуа заменя Руан Круз.

59'
  • Парвиз умарбаев заменя Неделко Пишчевич за гостите.

53'
  • Октавио заменя Марто Бойчев за ЦСКА 1948.

53'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Ерик Маркус е бе изведен зад отбраната на ЦСКА 1948 отдясно, напредна много добре, пробягвайки над тридесет метра и след като навлезе в наказателното поле, с удар по диагонала не остави шансове на Алекс Божев за 3:0.

49'
  • Промяна в състава на Лудогорец на почивката. В игра влиза Сон, който заменя Аслак Фон Витри в отбраната на разградчани.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Чочев стреля от прекия свободен удар, но покрай вратата.

45+1'
  • Жълт картон и за Талис, който спира непозволено Рик Джонатан пред наказателното поле на гостите. Добра възможност за удар към вратата на Алекс Божев.

44'
  • Жълт картон за Марио Илиевски, който откровено се опита да фаулира Рик Джонатан в центъра на терена.

40'
  • Страхотна възможност за Марто Бойчев. Младокът получи от Радослав Кирилов в наказателното поле, но въпреки че не бе обезпокояван от никого, Бойчев не уцели добре топката и не затрудни Серджио Падт.

39'
  • Шанс за ЦСКА1948! Бирсент Карагарен центрира много добре към Ради Кирилов, който стреля с глава, но Падт спаси.

33'
  • Удар на Бирсент Карагарен, който обаче не попада в целта.

28'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Ивайло Чочев удвоява преднината на домакините. След центрирането от ъгловия удар, отбраната на гостите не успя да изчисти добре топката, тя попадна в Дени Групер, който веднага я върна пред Алекс Божев. Ивайло Чочев се измъкна от засадата и с лекота порази целта за 2:0. Попадението бе потвърдено след преглед на ситуацията с ВАР.

24'
  • Нов корнер за Лудогорец.

23'
  • Шанс за Лудогорец! Рик Джонатан открадна топката от Стив Фуртадо, напредна сам срещу вратаря и стреля, но Алекс Божев парира топката и предотврати сигурен гол.

20'
  • ГОООЛ за Лудогорец! Домакините откриват резултата още при втората си възможност да обстрелват вратата на ЦСКА 1948. След грешка при изнасянето на топката от страна на гостите, футболистите на Лудогорец организираха контра, при която коженото кълбо бе пратено отдясно. Последва пас към Нареси, който майсторски прескочи топката, а тя попадна в Ерик Маркус. Новото попълнение на домакините пое, напредна няколко метра и с точен удар покрай вратаря даде преднина на своя тим.

15'
  • Първи шанс за гол в мача! Ерик Маркус получи отдясно, напредна много добре и стреля по диагонала. След рикошет в тялото на бранител на гостите, топката излиза в корнер.