• Шанс! Клаудиу Кешеру опита също да се разпише, но изстрелят му от фаул отиде аут.

• Смяна в Лудогорец - влиза Алекс Сантана, излиза Каули Оливейра.

72'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Светослав Дяков, излиза Баджи.

72'
  • Удар! Сисиньо имаше шанс да затрудни отново Даниел Наумов след диагонален шут, но този път стражът на "червените" се намеси и изби в ъглов удар.

71'

71'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Елвис Ману, излиза Вандерсон.

66'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Десподов.

65'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Силният мач за Кирил Десподов бе факт и той вкара втория си гол в срещата. Клаудиу Кешеру изведе прекрасно родения в Кресна офанзивен футболист, който с лекота надбяга Симеон Петров. Десподов стреля по земя, пращайки топката между краката на Наумов за 4:0.

61'
  • Първи удар за ЦСКА 1948 в срещата! Резрвата Галин Иванов проби през средата на терена и спря на дъгата. Опитният халф пусна леко към Ангел Бастунов, който отправи изстрел, но той бе безобразно неточен - аут.

58'
  • Националният селекционер на България Ясен Петров е на "Хювефарма Арена", за да гледа срещата между двата тима.

• Смяна в ЦСКА 1948 - влиза Галин Иванов, излиза Георги Русев.

46+2'
  • Старт на втората част!

46'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Изключително нападение от "орлите" завърши с гол. Каули Оливейра изведе вляво Кирил Десподов, който имаше много свободно пространство. Крилото на Лудогорец центрира с външен фалц по земя в наказателното поле между Наумов и Ангел Лясков, където Сисиньо се вклини и отблизо реализира трети гол и принуди Лясков да си вкара автогол.

45+2'
  • Край на първата част!

45+1'
  • Жълт картон за Кирил Десподов, който при радостта си си свали фланелката, на която бе изписано - "ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БРАТ МИ".

41'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов направи много лека грешка при опит за пас вляво на своята отбрана. Неговото подаване бе посрещнато от Вандерсон още в наказателното поле на ЦСКА 1948, който видя Кирил Десподов и той отблизо реализира втория гол в срещата - 2:0 за "орлите".

40'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Домакините откриха резултата след корнер. Кирил Десподов центрира от ъгловия удар към Текпетей, който се измъкна от отбраната на ЦСКА 1948. Неговият удар бе париран с крак от Даниел Наумов, но Жосуе Са притича и довкара топката, за да вкара първия си гол с екипа на "орлите".

35'
  • Голям пропуск! Лудогорец стигна до изключителна възможност за гол. Сисиньо комбинира вдясно с Клаудиу Кешеру. Той върна на двойно за бранителя, който пусна пас назад по земя за Текпетей. Крилото на Лудогорец отправи удар, но Александър Александров изби топката току преди да влети във вратата на столичния тим.

13'
  • Шанс! Бърнард Текпетей бе изведен вляво в наказателното поле на ЦСКА 1948. Вратарят на столичани Наумов излезе да пресича рейда на нигерица, който обаче го подмина. За щастие на Наумов обаче топката излезе аут и атаката на "орлите" приключи, след като вратата на ЦСКА 1948 бе оставена оголена от вратаря.

9'
  • Удар от фаул на Кирил Десподов, който обаче неточен и играта бе подновена от аут.

6'
  • Първа възможност в мача! Домакините организираха добре свое нападение отляво. Топката стигна до Бърнард Текпетей, който центрира за Кирил Десподов, чийто удар с глава отиде встрани - аут.