• Шанс! Резервата Мишаел проби отлично отдясно по нападението на варненци и успя да намери друга резерва - Калкан. Румънецът обаче отправи много лош удар, макар да трябваше да реализира и да намали пасива на своя тим в тази ситуация.

• Смяна в Черно море - влиза Мишаел  Алвес, излиза Сула.

83'
  • Смяна в Черно море - влиза Атанас Илиев, излиза Иса.

82'
  • Удар! Тодор Неделев отправи остър удар отдалеч при фал, но Иван Дюлгеров направи красиво спасяване и изби в ъглов удар.

80'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Тодор Неделев, излиза Пьотровски.

75'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Квадво Дуа, излиза Руан.

75'
  • Удар! Лудогорец направи добро нападение на скорост, а Рик Джонатан бе изведен зад отбраната на Черно море. Все пак Попов го догони, а Рик стреля от движение, но неточно.

71'
  • Черно море заигра доста по-активно през второто полувреме и беше по-напористият отбор от двата.

• Жълт картон за Росен Стефанов.

64'
  • Смяна в Черно море - влиза Едгар Пачеко, излиза Милушев.

57'
  • ГРЕДА ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Гостите можеха да намалят пасива си веднага след подновяването на второто полувреме. Сам срещу Серджио Падт се озова Андрейас Калкан, който получи пас от Исмаил Иса. Румънецът отправи удар, но топката срещна левия страничен стълб на стража на Лудогорец.

51'
  • Смяна в Лудогорец - дебют прави Ивайло Чочев, който заменя Нареси.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първото полувреме!

45+5'
  • Пет добавени минути.

45+1'
  • Жълт картон за Педро Нареси.

44'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Разградчани направиха скоростна контраатака, а Руан Крус се понесе по левия фланг. Бразилският нападател даде успореден пас към Педро Нареси, но халфът хитро залъга Росен Стефанов и остави към Пьотровски, а за поляка остана най-лесното - да прати топката в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Дюлгеров.

42'
  • Смяна в Черно море - влиза Андрейас Калкан, излиза контузения Панов.

40'
  • При гола Иван Дюлгеров тръгна да парира Рик Джонатан, но стражът на варненци влезе много тежко в краката на своя съотборник - Цветомир Панов, който получи медиицнска помощ и бе изнесен на носилка.

37'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! "Орлите" оформиха пълен обрат в срещата, след като Руан Крус изведе Рик Джонатан. Той преодоля Дюлгеров, но Исмаил Иса спря топката току преди да влезе във вратата, но Руан притича и вкара втори гол за Лудогорец в срещата.

36'
  • Удар! Аслак Фон Витри стреля по диагонала от дистанция, а Пьотровски отклони с пета, но Дюлгеров улови.

36'
  • След бързите попадения от двата отбора, то играта започна да се развива предимно в центъра. Лудогорец продължи да бъде по-напористия отбор, докато Черно море изчакваше да порази съперника на контраатака.

• Жълт картон за Якуб Пьотровски, който извърши тежък фал в краката на Панайотов.

22'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Отговорът на "орлите" не закъсня и те изравниха резултата четири минути по-късно. Бърнард Текпетей беше видян вдясно и даде остро центриране към Руан Крус. Той изпревари Росен Стефанов, а бразилецът отблизо направи безпомощен вратаря на варненци - 1:1.

12'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ!  Виктор Попов центрира към Исмаил Иса, но то бе неточно. Топката се насочи вляво, където Аслак Фон Витри не успя да изчисти топката и тя отиде към новия футболист при гостите - Дани Мартин. Испанецът не се посвени да отправи удар с левия крак, който се оказа неспасяем за нидерландския страж на домакините.

8'
  • Шанс! Лудогорец организира скоростно нападение отдясно. Текпетей изведе Фон Витри, който центрира към Рик Джонатан, който можеше да засече от няколко метра вече в опразнената от Дюлгеров врата, но Виктор Попов със зашеметяваща намеса предотврати сигурен гол за "орлите".