• 18’ Клаудиу Кешеру
  • 23’ Сисиньо
  • Край на срещата в Разград, Лудогорец спечели с 2:0!

90+25'
  • Поредна смяна и за Павел Върба. Каули Оливейра отстъпва мястото си на Георги Терзиев.

90+20'
  • Три минута са добавени към редовното време на този доста особен двубой.

90+19'
  • Берое започва рестарта по силен начин и стигна до опасно разбъркване. След хубав пробив без топка на Александър Цветков и изчистване на неговото центриране, Крум Стоянов опита късмета си от воле, което обаче мина безкрайно далеч от вратата на Илиев.

90+14'
  • След дълго прекъсване срещата е подновена.

90+10'
  • Срещата е прекъсната за няколко минути поради есенната дъждовна буря, която се излива в Разград.

81'
  • Влезлият като резерва Димо Бакалов си изкарва жълт картон.

80'
  • Нова смяна и за домакините. Доминик Янков е заменен от Жоржиньо.

76'
  • Жълт картон за Теди Мезаг от състава на Берое.

74'
  • Нова смяна за Берое. Ибрахима Конте е заменен от Димо Бакалов.

71'
  • Токов удар на "Хювефарма Арена" заради силния дъжд. Временно срещата е спряна.

68'
  • И втората промяна - Ихинио Марин заменя един от голмайсторите - Клаудиу Кешеру.

65'
  • Двойна смяна за Лудогорец. Бернард Текпетей е заменен от Елвис Ману

64'
  • Нова контраатака на Лудогорец завърши с възможност за Каули Оливейра да стреля отдалеч, но бразилецът не намери целта.

58'
  • Размяна на точни удари за двата тима. Първо Каули Оливейра се оказа на добра стрелкова позиция, от която обаче не затрудни сериозно Василев. Минута по-късно резервата Октавио също имаше възможност след центриране, но ударът му беше твърде мек, за да преодолее Пламен Илиев.

56'
  • Смяна за гостите на почивката. Октавио заменя Стив Фуртадо.

49'
  • Какъв шанс за трети гол за Лудогорец! Доминик Янков получи великолепен пас по лявата тъчлиния от Каули Оливейра. Българският атакуващ халф пое добре, навлезе в противниковото наказателно поле и надигра двама съперници, преди обаче да не успее да намери скобата на вратата на Християн Василев.

46'
  • Начало на втората част в Разград!

45+2'
  • Край на първата част в Разград, домакините водят с 2:0!

45+2'
  • Александър Цветков напред с топката до границата на наказателното поле на Лудогорец, но изстрелът му мина встрани от вратата на "орлите".

43'
  • Отлично разиграване на крак за Лудогорец през центъра, но Текпетей не се справи особено добре с подаването към себе си на десния фланг.

41'
  • Пореден ъглов удар пред вратата на Пламен Илиев, който доведе до опасност. След центриране отдясно Алиун Фал се извиси, но топката мина встрани от вратата на стража на "орлите".

37'
  • Георги Ангелов ще се нуждае от медицинска помощ, след като получи тежък удар в главата на Бернард Текпетей.

31'
  • Първи жълт картон в срещата и той е за стража на Берое Християн Василев, който излезе неразчетено.

30'
  • Гостите се опитват да се съживят след претърпения шок, но за момента достигат само до няколко разбърквания след ъглови удари пред вратата на Пламен Илиев.

29'
  • Бърз втори удар за възпитаниците на Върба! След бърза контраатака Доминик Янков пласира изящен извеждащ пас към Сисиньо, който безпроблемно прати топката покрай излезлия не особено добре страж на гостите Василев.

23'
  • Лудогорец повежда! След прекрасен индивидуален рейт на Каули Оливейра през центъра на терена, бразилецът преодоля трима противници, за да нагласи топката на левия крак на Клаудиу Кешеру, който разстреля Християн Василев за 1:0.

18'
  • Страхотен шанс за гостите! След чудесна тройна комбинация между Алиун Фал, Гаюс Макоута и Еривалдо, последния се добра до стрелкова позиция и принуди Пламен Илиев да спасява.

16'
  • Гостите от Стара Загора смятаха, че са отбелязали гол след сериозно разбъркване при корнер, но той беше отменен заради очевидно нарушение на Александър Цветков при борбата за топката.

15'
  • Не лош шанс за домакините. След дълъг пас в краката на Каули Оливейра, бразилецът пласира перфектно подаване към задната греда за Текпетей, но стрелецът не успя да осъществи контакт, за да вкара в празната врата.

12'
  • Началните моменти на срещата видяха няколко моменти на продължително владение на топката на двата тима, но освен неточен удар на Козмин Моци след ъглов удар до интересни ситуации не се стигна.

7'
  • Първи ъглов удар в срещата и той е на сметката на домакините. Заученото положение, изпълнено от "орлите" обаче не доведе до желание резултат.