2 : 1

• 60’ Каули Оливейра
  • 62’ Мавис Чибота
  • 28’ Алиун Фал
  • Край на мача! Лудогорец – Берое 2:1! „Орлите“ вече официално са шампиони за девети пореден път!

90+5'
  • Четири минути добавено време на срещата!

90+1'
  • Последна промяна за гостите. Зоран Йосипович смени Алиун Фал.

87'
  • Първо официално предупреждение. То е за Никола Маринов.

86'
  • Александър Василев пък замени Ибрахима Конте.

83'
  • Трета промяна и за Берое. Младия Никола Маринов замени Крум Стоянов.

83'
  • Димо Бакалов също се включи в игра. Той смени Вандерсон.

83'
  • Стефан Баджи влезе на мястото на Каули Оливейра.

83'
  • Каули Оливейра намери Вандерсон, който стреля от воле извън наказателното поле, Перниш изби топката, а при добавката Кешеру я прати в мрежата, но бе отсъдена засада.

80'
  • Мартин Камбуров опита шут, който бе уловен от Владо Стоянов.

76'
  • Мартин Камбуров също се появи на мястото на Иван Минчев.

76'
  • Първа промяна и за Берое. Карлос Охене замени Октавио.

76'
  • Макоута опита да изненада Владо Стоянов с хубав удар отдалеч, но стражът на Лудогорец плонжира и спаси.

73'
  • Втора смяна за „орлите“. Жоржиньо замени Мавис Чибота.

64'
  • НОВ ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мавис Чибота прави пълен обрат! Мавис Чибота направи чудесен индивидуален пробив и премина почти през цялата защита на старозагорци и не остави шансове на Перниш с хубав изстрел – 2:1!

62'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Каули Оливейра изравни! След точно час игра домакините изравниха. Вандерсон комбинира с Каули Оливейра пред наказателното поле на Берое, а бразилецът премина покрай бранител и с хубав удар по земята изравни – 1:1!

60'
  • Берое се спаси като по чудо! Марселиньо стреля с глава след центриране от корнер, а вратарят Перниш успя да избие топката, която се отклони в напречната греда, Кешерю опита да направи добавка от метър с глава, но бранител на гостите блокира и топката излезе в корнер.

58'
  • Продължават неточните удари на футболисти на „орлите“. Този път Чибота не съумя с опита си за акробатично изпълнение.

52'
  • Първа промяна в срещата и тя е за домакините. Павел Върба пусна в игра Клаудиу Кешеру, който замени Абел Анисе.

51'
  • Мавис Чибота комбинира с Каули Оливейра отдясно в наказателното поле и бразилецът опита удар, но доста неточно.

49'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първите 45 минути!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част!

45+1'
  • Минута преди края на първата част отново той опита изстрел от границата на наказателното поле, но доста разочароващо.

44'
  • Октавио шутира към вратата на Лудогорец, но покрай вратата.

38'
  • Отново Марселиньо отправи мощен шут от малък ъгъл, но Перниш боксира.

34'
  • Марселниьо опита удар, но доста неточно.

32'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Алиун Фал откри за гостите! Георги Терзиев не се разбра със Сисиньо за една дълга изсипана топка. Фал се пребори с бранителите пред себе си и с удар от малък ъгъл отляво прати топката между краката на Стоянов – 0:1!

28'
  • Удар на Анисе Абел от около 20 метра завърши в обятията на вратаря на гостите Душан Перниш.

23'
  • Далечен, но и неточен удар от дистанция на Иван Минчев.

16'
  • След четвърт час игра Берое създаде първата 100%-ва голова ситуация. След центриране от ъглов удар Октавио засече с глава топката, но я прати малко встрани от лявата греда на Владислав Стоянов.

15'
  • Много слаб удар на Макоута, който бе уловен без проблеми от Владо Стоянов.

9'
  • Още във втората минута домакините получиха шанс да открият резултата. Мавис Чибота центрира отдясно в наказателното поле, където Марселиньо опита удар, но бе блокиран от защитник на старозагорци и излезе в корнер.