• Още една промяна - Джунеит Али заменя Фуртадо

85+1'
  • Смяна в Берое - излиза Лебон, влиза Бакалов

85'
  • Гооооол! Клаудиу Кешеру бележи трето попадение и Лудогорец докосва десетата си титла. Десподов за пореден път се измъкна от засадата и подаде към Кешеру, който нямаше как да сгреши - 2:1.

83'
  • 2:1 за Лудогорец! Резервата Доминик Янков е в прегръдките на съотборниците си след страхотно попадение. Бърза контраатака изведе на десния фланг друг играч, появил се от пейката - Джордан Икоко, който върна към Янков. Българският национал, макар и с гръб към вратата се обърна и шутира, а топката се оказа непосилна за Ганев, въпреки че я докосна с пръстите.

79'
  • Двойната смяна в Берое завършва с влизането в игра на Илиян Стефанов вместо Октавио

75'
  • Първа смяна и в Берое - Мартин Камбуров влиза на мястото на Еривалдо

75'
  • Кирил Десподов получава топката на ръба на засадата от Янков, но ударът му е избит в корнер от Генадий Ганев

72'
  • Смяна в Лудогорец - Доминик Янков сменя капитана Вандерсон

70'
  • Още една промяна в Лудогорец - влизао Икоко, излиза Текпетей

70'
  • Току-що влезлият в състава на домакините Кешеру шутира от движение, топката рикошира в съотборника му Каули и излезе в аут

64'
  • Халфът на Лудогорец Стефан Баджи посреща избита топка след центриране от корнер, но ударът му от близо 25 метра минава далеч от целта

63'
  • Първа смяна в Лудогорец - Елвис Ману отстъпва мястото си на Клаудиу Кешеру

60'
  • Греда! Вандерсон изведе Ману зад отбраната с хитър пас, но ударът му по диагонала среща левия стълб на вратата на Ганев и излиза в аут.

50'
  • Старт на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме в Разград

45+6'
  • Страхотно центриране на Десподов от фаул е засечено с грава от Жосуе Са, но топката минава над вратата

45+5'
  • Жълт картон за Гаюс Макута за фаул срещу Кирил Десподов край тъчлинията

45+5'
  • Гоооол и резултатът е изравнен 1:1. Точен от бялата точка е Гаюс Макута и въпреки че вратарят Кахлина усети ъгъла, не успя да отрази силния удар на халфа на Берое.

38'
  • Защитникът на Лудогорец Жосуе Са получава жълт картон за играта с ръка в наказателното поле

37+6'
  • Спорна ситуация в наказателното поле на Лудогорец! Алиун Фал шутира от въздуха, а топката се удари в стоящия до него Оливие Вердон. Реферът не посочи веднага бялата точка, но бе посъветван от ВАР арбитъра Георги Кабаков да прегледа ситуацията на монитора, разположен между двете скамейки. Драганов видя положението и не се поколеба да отсъди дузпа за Берое.

36'
  • Гоооол! 1:0 за Лудогорец! Кирил Десподов получи топката на ръба на засадата, преодоля вратаря Ганев и прати топката в мрежата. Първоначално асистент-съдията вдигна засада, но след проверка с ВАР попадението бе зачетено и резултатът в Разград е открит

29'
  • Кийлън Лебон е изведен отлично на левия фланг, след което проби и от наказателното поле шутира - право в ръцете на Кахлина

26'
  • Грешка на Октавио пред наказателното поле позволява на Десподов да овладее топката и да стреля, но ударът му е слаб и не затруднява Ганев

25'
  • Отново Текпетей тормози отбраната на гостите, този път Александър Василев с добра намеса в последния момент избива в корнер

24'
  • Бернард Текпетей шутира от границата на наказателното поле, вратарят на Берое Ганев внимава и избива

19'
  • Десният бек на Берое Стив Фуртадо получава забележка от главния арбитър, след като в рамките на 5 секунди фаулира първо Десподов, а след това и Вандерсон

16'
  • Поредна добра контраатака на разградчани завършва с разочароващо действие на Текпетей, който праща топката в аут

12'
  • Страхотна контраатака на Лудогорец завършва с отлично извеждащо подаване на Десподов към Текпетей, но последният е в положение на засада

5'
  • Кирил Десподов получава топката в наказателното поле и шутира веднага, но топката рикошира в тялото на Теди Мезат и излиза в корнер. Останаха съмнения и за игра с ръка, но съдията е категоричен, че няма основания за дузпа в полза на Лудогорец.