• Край на мача! Победа за Лудогорец с 2:1 след обрат срещу Берое!

• Четири минути добавено време на срещата.

• Нов отличен шанс за старозагорци! Йоан Бауренски успя да намери с дълго подаване Ромарио Мойс в половината на Лудогорец, който технично с едно докосване с пета комбинира с Бубакар Траоре, а той от своя страна подаде за Васил Василев. Младокът стреля моментално от дъгата пред наказателното поле, но Падт спаси и улови.

86'
  • Жълт картон и за Сана Гомеш от Берое.

85'
  • Последна смяна за домакините – капитанът Кирил Десподов бе заменен от Матиас Тисера.

84'
  • Какъв шанс за Берое! С малко късмет Сана Гомеш успя да отмъкне топката на левия фланг, влезе в наказателното поле и опита да центрира, но се получи рикошет в крака на Русо и се насочи застрашително към близкия ъгъл на Падт, който обаче показа силна дясна ръка и спря сигурен гол.

83'
  • Втората смяна – Бубакар Траоре влезе на мястото на Густаво Каскардо.

79'
  • Двойна промяна и за Берое – Йоан Бауренски замени Клайдер Машадо.

79'
  • ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Спас Делев донесе пълния обрат! Пластун изведе отлично Десподов отдясно, който центрира в наказателното поле, а там връхлитащия Делев беше изпуснат и с глава прати топката във вратата за 2:1.

73'
  • Втората смяна – Мануел Кафумана – Шоу влезе на мястото на Педро Нареси.

71'
  • Нова двойна промяна за домакините – Якуб Пьотрьовски замени Клод Гонсалвеш.

71'
  • Жълт картон и за Васил Василев от гостите.

67'
  • Голям шанс за Лудогорец! Десподов опита да центрира отляво, но бе блокиран от Челич, който обаче не успя да направи добро изчистване и топката стигна до Кайо Видал в наказателното поле, след което той си я вдигна и нанесе мощен и прекрасен акробатичен удар със задна ножица, но вратарят Гошев също реагира отлично и изби в корнер.

64'
  • Пропуск на Лудогорец! Десподов центрира от корнер, а на първа греда Игор Платун отклони към задния страничен стълб за непокрития Игор Тиаго, който обаче пропусна от непосредствена близост с глава и стреля в аут.

60'
  • Промяна и за гостите – Денислав Станчев смени Вини Трибулет.

58'
  • Втората промяна – Кайо Видал замени Бърнард Текпетей.

58'
  • Двойна промяна за Лудогорец. Густаво Нонато отстъпи мястото си на Спас Делев.

58'
  • Удар! Десподов центрира от корнер в наказателното поле, където Нареси нанесе изстрел с глава, но над вратата в аут.

54'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+6'
  • Шанс за Лудогорец! Клод Гонсалвеш центрира отдясно в наказателното поле, където на далечната греда Игор Тиаго се справи във въздуха с Каскардо и Макс Челич, след което стреля с глава, но от външната страна на мрежата на Гошев.

45+4'
  • ГООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Франко Русо изравни! Десподов центрира отлично от свободен удар отдясно към далечната греда, където на границата на вратарското поле Франко Русо надскочи Вини Трибулет и с глава отбеляза във вратата на Гошев за 1:1.

45+2'
  • Пет минути добавено време на първата част.

45+1'
  • ОТМЕНИХА ДУЗПА ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Спас Георгиев спъна Десподов отляво в наказателното поле и съдията Ивайло Стоянов посочи бялата точка. Ситуацията обаче беше преразгледана със системата ВАР, която отсъди, че капитанът на „орлите“ е бил зад последния в защитата и наказателният удар бе отменен.

43'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Ромарио Мойс откри резултата! Васил Василев успя да отиграе технично с едно докосване за Мойс отляво в наказателното поле, който преодоля по страхотен начин Клод Гонсалвеш и от малък удар отбеляза фантастичен гол – 0:1.

41'
  • Първо официално предупреждение в срещата. То бе за Густаво Каскардо от Берое.

40'
  • Възможност! Десподов центрира от ъглов удар на далечната греда, където Франко Русо и Игор Тиаго скочиха за топката, но сякаш си попречиха и ударът с глава на защитника премина покрай гредата в аут.

37'
  • Удар! Капитанът на Берое – Спас Георгиев, получи топката в празно пространство малко пред дъгата на наказателното поле и моментално шутира към вратата по тревата, но Серджио Падт не срещна трудности и улови. Това бе и първи точен изстрел за гостите от Стара Загора.

33'
  • Шанс за Лудогорец! Клайдер Машедо сбърка на центъра с паса си назад и това позволи на Нареси да напредне, след което изведе Игор Тиаго в наказателното поле отляво и опита да прехвърли Гошев, който обаче го блокира и топката излезе в корнер.

32'
  • Удар! Неконцентрирана игра от страна на защитата на гостите доведе до това Педро Нареси да нанесе изстрел от границата на наказателното поле с левия крак, но Гошев улови топката без особени проблеми. Това беше и първият точен удар в срещата.

27'
  • НЕ ЗАЧЕТОХА ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Бърнард Текпетей отне топката от Густаво Каскардо на центъра и моментално изведе капитана Кирил Десподов зад защитата на Берое, който влезе отляво в наказателното поле, преодоля вратаря Иван Гошев и прати топката в опразнената врата, но попадението не беше признато заради засада на родния национал. Системата ВАР потвърди това решение.

22'
  • Шанс за „орлите“! Първата опасност в мача дойде в 15-ата минута, когато Игор Тиаго и Педро Нареси комбинираха в наказателното поле, като последният беше блокиран точно преди да стреля на  границата на малкия пеналт от Сана Гомеш.

15'
  • В началните десетина минута домакините от Лудогорец владееха топката и се настаниха в половината на съперника си, но до реални опасности не се стигна.