• 87’ Каули Оливейра Соуза
  • 37’ Тонислав Йорданов
  • Край на мача - 4:1 за Лудогорец!

90+4'
  • Гоооол! Каули Оливейра прави резултата 4:1 с майсторски удар от границата на наказателното поле.

87'
  • Още една смяна в тима на гостите - Иван Тилев отстъпва мястото си на юношеския национал Радослав Узунов, който наскоро стана най-младият играч в историята на българския елит

78'
  • Страхотна техника в наказателното поле на Арда показва Доминик Янков и си освобождава място за стрелба. Ударът му обаче е избит от вратаря Васил Симеонов.

77'
  • Клаудиу Кешеру е изведен на добра позиция в наказателното поле, но изстрелът му излиза в аут

62'
  • Първи жълт картон в мача - получава го левият бек на Лудогорец Сисиньо

59'
  • 3:1 за Лудогорец! Каули Оливейра с перфектен пас извежда Алекс Сантана очи в очи с Васил Симеонов. Халфът на Лудогорец овладя технично и с премерен удар с левия крак прати топката за трети път в мрежата на гостите.

57'
  • Алекс Петков вместо Деян Лозев е третата промяна на треньора Николай Киров

46'
  • Спас Делев заменя Румен Руменов в състава на Арда

46'
  • С три промени започва Арда второто полувреме - Тонислав Йорданов отстъпва мястото си на Жуниньо

46'
  • Начало на втората част

46'
  • Край на първата част на "Хювефарма Арена"

45+5'
  • Ново попадение в Разград! И отново то е зачетено след намесата на ВАР. Защитникът на Арда Никола Таравел си отбеляза автогол в опита си да избие центриране на Каули Оливейра от ъглов удар. Бранителят надскочи Алекс Сантана, но насочи топката в собствената си врата. Първоначално съдията Иво Андреев отсъди фаул, но след като изгледа ситуацията на монитора, промени решението си и посочи центъра.

45'
  • Гоооол и 1:1! Лудогорец бързо изравнява, след като Доминик Янков бе изведен зад гърба на защитата на Арда и хладнокръвно изравни. Асистент-съдията вдигна флага за засада, но след намесата на ВАР попадението бе зачетено.

38'
  • Гооол! Тонислав Йорданов открива резултата в Разград! Иван Тилев пресича пас на Светослав Дяков пред наказателното поле и с хитро подаване извежда Йорданов срещу вратаря и голмайсторът не сгреши за 0:1.

37'
  • Пропуск и пред вратата на Кахлина! След атака отляво на Александър Георгиев топката попадна в Емил Мартинов, който финтира играч на домакините и шутира, но след рикошет в крака на Георги Терзиев топката излезе в ъглов удар

29'
  • Първа добра голова възможност! Каули Оливейра е изведен фронтално срещу вратаря на Арда, но притиснат от  Мартин Костадинов не успява да отправи хубав удар и от тялото на Васил Симеонов, топката излиза в корнер. Останаха съмнения за игра с ръка на Костадинов, но след проверка с ВАР те бяха отхвърлени.