• 72’ Сон
  • 88’ Феликс Ебоа
  • Край на мача!

90+1'
  • Арда върна гол! Феликс Ебоа Ебоа се извиси в наказателното на "орлите" и засече центриране от пряк свободен удар. Той насочи топката покрай стража на Лудогорец и вкара почетен гол.

88'
  • Смяна - Иво Казаков влиза на мястото на Йозгюр Аксака

84'
  • Смяна - Густаво Каскардо влиза в игра, Борислав Цонев излиза.

84'
  • Руан Круз показа страхотна техника и мина през двама играчи на гостите, след което обаче не успя да завърши.

82'
  • Сон имаше шанс да оформи своят хеттрик, но този път от малък ъгъл не успя да преодолее стража на кърджалийци.

76'
  • ГООООЛ! Сон комбинира отлично със Спас Делев и излезе на добра стрелкова позиция. От вътрешността на наказателното той не сбърка и преодоля Анатолий Господинов за 5:0.

72'
  • Смяна - Иван Йорданов заменя Педро Нареси.

70'
  • Смяна - Диниш Алмейда влиза на мястото на Оливие Вердон.

70'
  • Смяна - Матиас Тисера влиза, Квадво Дуа излиза от игра.

70'
  • Смяна - Аслак фон Витри влиза на мястото на Дени Групер.

70'
  • Жълт картон за Димитър Велковски.

69'
  • Иван Тилев стреля от границата на наказателното, а ударът му мина опасно близо до вратата на Хендрик Бонман.

69'
  • Смяна - Тонислав Йорданов заменя Офор Намди Чинонсо

63'
  • Красиво попадение! Спас Делев пое топката, нагласи си я на левия крак и от границата на пеналтерията шутира по диагонала. С хубавото си изпълнение не остави шансове на вратаря на гостите и увеличи на 4:0.

57'
  • Добър шанс за Лудогорец! Кайо Видал получи в наказателното и стреля, но право в Господинов, който изби. След това последва и удар на Дени Групер, но много неточен.

56'
  • Чинонсо Офор бе потърсен на близката греда, а той опита труден удар с глава, който обаче не се получи и топката мина над вратата на разградчани.

49'
  • ГОООООЛ! Сон навлезе към вътрешността по чудесен начин, след което изведе Руан Круз. Нападателят стреля, а стражът на Арда игра с топката, но все пак тя влезе във вратата му за трети път в мача.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • ГООООООЛ! Отново Дени Групер изпрати отлично центриране около бялата точка, където Квадво Дуа стигна до топката и от въздуха я прати в мрежата на гостите.

44'
  • Трети жълт картон за гостите - този път го получава Джелал Хюсеинов.

37'
  • Дени Групер стреля по диагонала от границата на наказателното. Изпълнението му обаче не беше точно.

32'
  • Йозгюр Аксака центрира от левия фланг, Станислав Иванов беше близо до това да стреля с глава, но остана под топката.

30'
  • Феликс Ебоа получи жълт картон след грубо влизане.

23'
  • Борислав Цонев опита с шут от дистанция. Ударът му с десния крак обаче мина встрани от вратата на Лудогорец.

20'
  • Арда получи възможност да изпълни корнер. При него Джелал Хюсеинов стигна до топката и се опита да я свали с глава, но защитата на "орлите" се справи.

13'
  • ГООООЛ! Педро Нареси намери Дени Групер отляво. Той пък напредна и пусна пас към свободния Сон, който стреля от движение и прати топката в мрежата на Арда.

8'
  • Спас Делев изпълни пряк свободен удар, като изстрелът му бе отразен от Анатолий Господинов.