• Край на мача!

90+4'
  • Смяна в Арда - влиза Милен Стоев, излиза Желев.

86'
  • Дорин Ротариу стреля с левия крак от средна дистанция, но румънецът стреля неточно.

86'
  • Шанс! Елвис Ману проби умело отляво в наказателното поле на Арда и видя с пас по земя Каули Оливейра, но ударът на бразилеца с левия крак беше прекалено слаб, за да затрудни Караджов.

85'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Клод Гонсалвеш, излиза Икоко.

84'
  • Жълт картон за Стефан Баджи.

76'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Дорин Ротариу, излиза Чибота.

74'
  • Пропуск! Още една ситуация, в която хората на Станислав Генчев разгърнаха скоростна атака, която завърши с диагонален удар на Ману, но той бе встрани.

70'
  • Отменен гол! Домакините реализираха пети го, след като Елвис Ману бе изведен зад отбраната на Арда, а влезлият като резерва пусна успоредно за Чибота, който вкара в опразнената врата, но след преразглеждането на ситуацията стана ясно, че Ману е бил в засада.

68'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Георги Терзиев, излиза Пластун.

64'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Доминик Янков, излиза Десподов.

64'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Елвис Ману, излиза Сотириу.

64'
  • Смяна в Арда - влиза Тонислав Йорданов, излиза Ковачев.

60'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов реализира страхотен гол от свободен удар от изключително малък ъгъл, след като завъртя топката и я прати под напречната греда на Караджов, който не се намеси добре в конкретната ситуация.

59'
  • Мавис Чибота опита да центрира в наказателното поле на Арда, а конгоанецът отправи топката в ръката на Давид Кики. Реферът Владимир Вълков разгледа положението и отмени решението си за дузпа.

54'
  • Смяна в Арда - влиза Румен Руменов, излиза Юруков.

• Смяна в Арда - влиза Жуниньо, излиза Тилев.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Кирил Десподов получи перфектно подаване вляво, а капитанът с нов хубав пас изведе Пиерос Сотириу в наказателното поле на Арда. Кипърецът спря топката с десния крак и шутира с левия, пращайки я във вратата на Арда за трети път.

41'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Гостите от Кърджали върнаха едно попадение, след като Тонислав Йорданов пусна успореден пас пред наказателното поле за Спас Делев. Нападателят се завъртя, като елиминира Мавис Чибота и отправи силен удар с левия крак. Падт не се намеси добре и допусна попадение във вратата си.

36'
  • Спасяване! Серджио Падт се намеси много добре след изпълнение от фаул на Спас Делев и изби встрани от вратата си.

34'
  • Жълт картон за Игор Пластун.

32'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мавис Чибота изведе вдясно Жордан Икоко, който центрира умело за Пиерос Сотириу, а кипърецът реализира с глава, но попадението бе разгледано от ВАР, тъй като преди центрирането на Икоко голмайсторът до този момент в срещата за домакините, сякаш бе зад последния в отбраната. Видеоповторенията обаче показаха, че десният бек на Арда покрива позицията на Икоко.

29'
  • Удар на Каули Оливейра отлетя аут.

21'
  • Шанс! Кирил Десподов бе изведен феноменално вляво по атаката на Лудогорец. Крилото на домакините напредна и можеше на няколко пъти да шутира към вратата на Караджов, но не го направи, за да може бранител на Арда да блокира капитана на домакините.

19'
  • Възможност! Чибота влезе в наказателното поле на Арда и даде успореден пас по земя за Сотириу, който от няколко метра пред вратата не успя да насочи топката.

18'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите бързо попариха устрема на кърджалии. Икоко получи вдясно много добър пас от Мавис Чибота и от малък ъгъл с десния крак прати топката в далечния ъгъл на вратата, въпреки че изглеждаше, че ще подава. Стражът на Арда Иван Караджов не успя да се намеси и допусна ранен гол в мрежата си.

7'
  • Спас Делев и съотборниците му претендират за дузпа след сбъсък с Пластун, но реферът Владимитър Вълков подмина ситуацията. След повторенията обаче бе видно, че Делев се строполи прекалено леко при ситуацията с Пластун.

3'
  • Шанс! Страхотна възможност за Арда. Топката бе силно изритана от Иван Караджов напред, а Шакил Пинас отигра слабо с глава назад, извеждайки Спас Делев на стрелкова позиция. Звездата на гостите отправи удар с левия крак, но за негово съжаление топката мина встрани от вратата, пазена от Падт.