• Смяна в Лудогорец - влзиа Клод Гонсалвеш, излиза Пьотровски.

69'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Сисиньо, излиза Жоржиньо.

69'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Спас Делев изпълни добър корнер към близката греда, а Шоу избяга от опеката си и нанесе удар, който се оказа неспасяем в случая за Шейтанов.

63'
  • Шут на Текпетей от разстояние, но право в Шейтанов.

59'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Оливие Вердон шутира в долния ляв ъгъл на Шейтанов, който се хвърли там, но не успя да отрази удара на бенинеца.

51'
  • Дузпа за Лудогорец! Аслак Фон Витри стреля по земя, а Шейтанов се намеси, но не улови. Матиас Тисера атакува да довкара топката, а Асен Георгиев задържа Тисера в наказателното поле на домакина и не остави избор на Иванов да отсъди наказателен удар.

48'
  • Силен удар на Жоржиньо беше блокиран от Асен Георгиев.

47'
  • Смяна в Септември - влиза Димитър Костадинов, излиза Колев.

• Смяна в Лудогорец - влиза Бернард Текпетей, излиза Групер.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+3'
  • Отменен гол! Спас Делев шутира от свободен удар, а Шейтанов изби към Жоржиньо. Той комбинира с Матиас Тисера, който вкара в опразнената врата, но страничният рефер вдигна засада. Ситуацията се преразгледа и реферите прецениха, че аржентинският стрелец е бил в засада при паса от Жоржиньо.

36'
  • Удар! Айкут Рамадан шутира от воле, но доста неточно.

32'
  • Шанс! Голът даде тонус у играчите, водени от Станислав Петров. Ачков напредна отляво и даде пас по земя към Мартин Петков. Игор Пластун не игра добре в наказателното поле на "орлите" и нападателят стреля към вратата на "орлите", но Сердижо Падт с левия си крак спря топката да влети за втори път във вратата му.

22'
  • ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Асен Чандъров се разписа от дузпа.

16'
  • Левият краен бранител на Лудогорец - Дени Групер, овладя нескопосано в наказателното поле на своя тим и препъна Мартин Петков. Първоначално Георги Иванов не отсъди нищо, но след намесата на ВАР реферът посочи бялата точка за столичани.

12'
  • Игор Пластун беше намерен след центриране от ъглов удар от Спас Делев. Украинецът нанесе удар с глава по топката, но балонно и Шейтанов улови с лекота.