• Жълт картон за Алесандро Копола.

90+3'
  • Алесандро Кополза меня Пиер Зебли.

90+2'
  • 5 минути добавено време.

90+1'
  • ГОООЛ за Царско село! Резервата Венци Христов е изведен в наказателнтоо поле и с удар по диагонала намалява пасива на своя тим.

86'
  • Дуарте заменя Симеон Славчев.

81'
  • Жълт картон за Октавио.

74'
  • Венцислав Христов заменя Петрис.

73'
  • Седрик Каломбо получава жълт картон за оспорване на съдийско решение.

72'
  • ГОООЛ за Локо София! . Селсо Рапосо проби много добре по десния фланг, напредна и предостави топката на Семерджиев, който с премерен удар успя да преодолее стража на гостите.

70'
  • Нов корнер в полза на Царско село.

66'
  • Жълт картон за Пламен Крумов.

64'
  • Илия Димитров заменя Димитър Митков.

63'
  • Страховит шут от дистанция на Реди Каса! След рикошет в крака на бранител топката излиза в корнер.

62'
  • Локомотив бележи втори гол в мача, който обаче е отменен заради засада. Рапосо бе изведен зад отбраната на Царско село и намери Октавио, който от няколко метра реализира. При подаването към Рапосо обаче, имаше много тънка засада, която в крайна сметка се оказа решаваща за незачитането на гола.

51'
  • Владимир Семерджиев заменя Фране Ширек в състава на Локо София.

46'
  • Андрей Йорданов заменя Валентино Пулиезе в състава на Царско село.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+5'
  • Край на първото полувреме.

45+5'
  • Четири минути добавено време.

45+1'
  • Играта е спряна, за да се окаже лекарска помощ на Красимир Милошев.

45'
  • Свободен удар за Царско село. Реди Каса стреля прецизно, но не успява да затрудни Любенов, който лови без особени проблеми.

41'
  • Жълт картон за Давиде Витурини.

32'
  • Извеждащо подаване към Симеон Славчев, Ндиае излиза неразчетено и е преодолян, но в крайна сметка Мартин Кавдански успява да се намеси и да изчисти.

28'
  • Жълт картон за Божидар Кацаров.

26'
  • Далечен шут на Реди Каса, който е уловен от Александър Любенов.

20'
  • Много опасен удар на Жереми Петрис от границата на наказателното поле, топката минава покрай вратата.

17'
  • Хадим Ндиае получава жълт картон за нарушението за дузпата.

16'
  • Октавио е безкомпромисен от бялата точка и дава преднина на Локо София срещу Царско село.

15'
  • ДУЗПА за Локо София! В крайна сметка, две минути след фала на Ндиайе срещу Славчев, главният рефер Драгомир Драганов трябваше да прегледа ситуацията с ВАР, а след това и да посочи бялата точка.

13'
  • Много груба проява на вратаря на Царско село срещу Симеон Славчев! Хадим Ндиае подходи много опасно срещу халфа на Локомотив София, който получи удар в главата и имаше нужда от лекарска помощ.

10'
  • Рапосо е изведе отлично отдясно и центрира остро в наказателнтоо поле, където обаче защитник на гостите избива топката.