• 30’ Румен Руменов
  • 51’ Божидар Васев
  • Край на мача! Инфарктна победа с 3:2 за Локомотив София над Спартак Варна!

90+14'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Митков бележи втория си гол от дузпа! В ответната атака се стигна до дузпа в полза на Локомотив! Любенов изрита топката в предни позиции, където Димитър Митков я овладя отляво в наказателното поле и бе съборен от Дичевски. Първоначално съдията даде знак играта да продължи, но впоследствие беше извикан да разгледа ситуацията със системата ВАР и отсъди наказателен удар. Зад топката застана Митков, който не трепна и донесе победата на своя тим!

90+12'
  • Златен шанс за Спартак! Гостите организираха скоростна контраатака, при която Ивей Ромееш напредна на скорост от своята половина, премина покрай футболист на Локомотив и изведе Илкер Будинов вдясно в наказателното поле, който стреля, но Любенов скъси ъгъла бързо и направи много важно спасяване.

90+7'
  • Седем минути добавено време на двубоя.

90+1'
  • Промяна и за Локомотив – Матеус Дуарте смени Божидар Кацаров.

85'
  • Смяна за Спартак – Велислав Боев замени Виктор Митев.

84'
  • Нова възможност за гостите! Здравко Димитров се измъкна отдясно, влезе в наказателното поле и центрира за Васев, но Алан Диас направи решителен шпагат в последния момент.

84'
  • Шанс за Спартак! Руменов центрира от свободен удар отляво в наказателното поле, където Васев засече с глава, но над вратата.

83'
  • Официално предупреждение и за Симеон Славчев от Локомотив.

83'
  • Жълт картон за Цветан Илиев.

79'
  • Официално предупреждение и за вратаря на гостите Иван Дичевски.

74'
  • Страхотна неразбория настана в 73-ата минута! Домакините атакуваха, а Вутов стреля от дистанция, но топката се отклони от ръката на Цветан Илиев. „Железничарите“ веднага поискаха игра с ръка, но реферът подмина тази ситуация. В същото време гостите организираха контраатака, след която Здравко Димитров нахлу в наказателното поле и финтира Божидар Кацаров. Полузащитникът на домакините обаче посегна към противника си и Димитров веднага се строполи в наказателното поле. Първоначално реферът Кристиян Колев отсъди симулация и вдигна втори жълт картон на крилото на варненци. На повторенията обаче се видя, че контакт между двамата футболисти има. След преглеждане на ситуацията с ВАР обаче се стигна до любопитно решение на казуса. Главният съдия реши да отмени втория жълт картон на Димитров и по този начин той остана на терена, а в същото време отсъди пряк свободен удар за Локомотив заради игра с ръка на Илиев пред наказателното поле при ситуацията с Вутов.

73'
  • Опасен изстрел! Виктор Митев шутира от сериозна дистанция с левия крак, но топката профуча над напречната греда.

69'
  • Коварен удар! Рапосо показа добра техника отдясно, след което комбинира със Симеон Славчев в наказателното поле, който опита много технично изпълнение, с което да прехвърли Дичевски, който обаче улови в далечния ъгъл.

66'
  • Първа промяна и за Локомотив – Димо Бакалов отстъпи мястото си на Илия Димитров.

64'
  • Първи жълт картон за играч на Спартак – получи го Здравко Димитров.

62'
  • Първа промяна в срещата. Тя бе на сметката на гостите – Цветан Илиев замени Георги Бабалиев.

57'
  • Възможност за „железничарите“! Орачев напредна отляво в половината на „соколите“, мина между двама играчи на противника и намери Митков отдясно в наказателното поле, но нападателят стреля покрай вратата.

55'
  • Изстрел! Мики Орачев шутира от дистанция, но в ръцете на Дичевски.

54'
  • Шанс за Локомотив за трети гол! Селсо Рапосо отправи много опасно центриране, успоредно на голлинията, с което намери Димитър Митков на първа греда. Централният нападател на столичани стреля от близко разстояние, но Дичевски този път успя да спаси и да избие.

53'
  • ГОООООЛ ЗА СПАРТАК ВАРНА! Божидар Васев отново възстанови равенството! Шест минути след началото на втората част Спартак отново възстанови равенството. Виктор Митев получи на левия фланг, напредна и центрира в наказателното поле, където Васев успя да се вклини между Божидар Кацаров и Камен Хаджиев, след което с глава прати топката в далечния ъгъл на Любенов за 2:2.

51'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • Една минута добавено време на първата част.

45+1'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Антонио Вутов отбеляза истинско бижу! Селсо Рапосо комбинира с Вутов в половината на гостите, напредна към наказателното поле и изстреля много мощен и плътен удар от двайсетина метра, който се спря в долния деен ъгъл на Дичевски за 2:1.

44'
  • Удар! Камен Хадижев засече с глава центриране от корнер, но над вратата на Дичевски.

36+2'
  • ГОООЛ ЗА СПАРТАК ВАРНА! Румен Руменов изравни резултата! Божидар Васев получи отляво на границата на наказателното поле и пусна пас към точката за дузпа, където Георги Бабалиев пропусна много хитро топката, която стигна до Румен Руменов засече с десния крак, а кълбото премина между краката и ръцете на Любенов – 1:1.

30'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Димитър Митков откри резултата! Домакините разиграха чудесно пред наказателното поле на Спартак, като топката премина през Симеон Славчев, Мики Орачев и Димитър Митков. Впоследствие Славчев и Митков направиха двойно, а бившият играч на Левски получи отляво в наказателното поле, след което центрира за нападателя, а той с глава намери далечния ъгъл на вратата на Иван Дичевски – 1:0.

25'
  • Удар! Божидар Васев опита воле пред наказателното поле, но без проблеми за Александър Любенов.

14'
  • Първо официално предупреждение в срещата. Получи го капитанът на домакините Красимир Милошев.