• 84’ Ламжед Шехуди
  • 90+4’ Йордан Тодоров
  • Край на мача.

90+6'
  • Току-що влезлия Йордан Тодоров бележи втори гол за Локомотив София. Защитникът се разписа на празна врата, след като вратарят на гостите Емил Михайлов бе излязъл в противниковото наказателно поле при статична ситуация в полза на дупничани. Футболистите на Локомотив обаче съумяха да организират бърза контраатака и да решат всичко в срещата.

90+4'
  • Йордан Тодоров заменя Том.

90+3'
  • Четири минути добавено време.

90'
  • Николай Николов е декориран в жълто.

89'
  • Гаджев заменя Генов.

89'
  • Николов заменя Димитър Димитров

86'
  • Локомотив София бележи гол! След продължителна атака и разбъркване в наказателното поле на Марек, най-съобразителен се оказа Шехуди, който успя да промуши топката през купа от играчи и да даде преднина на своя тим.

84'
  • Жълт картон за Евертон Джилио - Том.

78'
  • Хубав пас към Шехуди в наказателното поле, тунизиецът обаче се засуети и топката му бе отнета.

76'
  • Втори жълт картон за Златко Бонев, който оставя своите с човек по-малко.

73'
  • Хубав изстрел на Преслав Йорданов, но и този път Емил Михайлов спасява.

63'
  • Удар на Иво Иванов,но Емил Михайлов успява да боксира топката.

61'
  • Корнер за Локомотив, домакините обаче не успяват да се възползват.

57'
  • Жълт картон за Златко Бонев.

54'
  • Добра атака за домакините от Локомотив. Даниел Генов пада в наказателното поле след единоборство с Милен Лахчев, но реферът Ангел Баялцалиев отсъжда аут.

50'
  • Златко Бонев центрира топката в наказателното поле, където Камен Хаджиев чисти в корнер. Първи ъглов удар за Марек в мача.

48'
  • Смяна в състава на Марек. Златко Бонев заменя Петър Тончев.

46'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Локомотив София пропуска най-чистото си положение до този момент. Топката бе подадена в наказателното поле, където Ранджелович успя да я отклони към Романов, който от няколко метра, не можа да преодолее Михайлов.

45+2'
  • Трети жълт картон за тима на Марек. Получава го Димитър Андонов.

45'
  • Центриране на Даниел Генов, защитник на Марек успява да избие топката.

42'
  • Фаул в полза на Локомотив в половината на Марек. Удобна ситуация за центриране в наказателното поле на гостите.

42'
  • Димитър Димитров стреля с глава, но праща топката в ръцете на Божидар Митрев.

40'
  • Тимът на Локомотив София продължава да диктува темпото на терена, но не успява да стигне до чисти ситуации пред Емил Михайлов.

40'
  • Хубав удар на Шехуди, топката спира от външната страна на мрежата.

25'
  • Жълт картон за Димитър Петков.

25'
  • Романов центрира от пряк свободен удар, но всички се разминават с топката.

20'
  • Ангел Йошев получава жълт картон.

18'
  • Първа възможност за тима на Марек. Петър Тончев центрира в наказателното поле към Димитър Димитров, който стреля с глава, но праща топката встрани от вратата.

16'
  • Далечен удар на Том, топката среща крак на защитник и излиза в тъч.

14'
  • Отборът на Локомотив е по-активният в началните минути на срещата, но трудно стига до чисти положения пред вратата на гостите. Двата тима са допълнително затруднени и от тежкия терен на стадиона в "Надежда".