• Три минути са добавени към редовното време в София.

• Николов центрира от свободен удар, а Крачунов отправи нов удар с глава, който бе отразен от Падт.

• Смяна в Лудогорец - влиза Дорин Ротариу, излиза Янков.

77'
  • Шанс! Георги Терзиев и Клод Гонсалвеш позволиха на Виржил Пинсон да шутира, той го стори, а Падт не улови топката, но Николов не успя да добави топката във вратата на "орлите".

66'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Валентин Николов получи топката вдясно и достави превъзходно центриране в наказателното поле за Пламен Крачунов, който се извиси над Георги Терзиев и с глава вкара втори гол за столичани в срещата.

64'
  • Жълт картон за Джордан Икоко.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Стефан Баджи, излиза Сисиньо.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Елвис Ману, излиза Сотириу.

62'
  • Смяна в Лудогорец - влиза Мавис Чибота, излиза Десподов.

62'
  • Фрапантен пропуск! Лудогорец организира страхотна контраатака, а Каули Оливейра и Кирил Десподов комбинираха помежду си. Българинът бе изведен на стрелкова позиция и отправи удар, но прекалено слаб, за да затрудни Любенов, който отрази.

61'
  • Жълт картон за Сисиньо.

61'
  • Смяна в Локо - влиза Стойчо Атанасов, излиза рожденика Христо Иванов.

53'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Жордан Икоко проби по десния фланг на Лудогорец и пусна по земя в наказателното поле за Сотириу. Кипърският нападател бе с гръб към вратата на Локо, а ъгълът му за стрелба бе и много малък. Той се обърна и видя Десподов, който отблизо не сбърка - 4:1.

48'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Тъкмо бе стартирала втората част, а столичани намалиха пасива си. Октавио Мантека получи дълъг пас в наказателното поле на Лудогорец. Бразилецът спря топката с глава, а Георги Терзиев не се ориентира добре в ситуацията. Последва мощен удар от дузпата на Октавио, а Падт не успя да реагира и резултатът стана 1:3.

47'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първата част!

45+3'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Трети гол за "орлите", след като Гонсалвеш изведе вдясно Жордан Икоко, а крайният бранител бе на една линия с тази на отбраната на Локомотив и технично прехвърли Любенов.

45+1'
  • Три добавени минути.

45'
  • Жълт картон за Клод Гонсалвеш.

44+4'
  • Жълт картон за Божидар Кацаров.

38+4'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Пиерос Сотириу стреля безкомпромисно вдясно на Любенов, който усети ъгъла, но ударът бе прекалено силен.

38'
  • Жълт картон за Пламен Крачунов.

33+4'
  • ВАР! Кирил Десподов шутира от пряк свободен удар, а при стената играч на Локомотив София повдигна ръката си. След преглед на ВАР реферът Попов видя, че Божидар Кацаров игра с ръка и дузпата бе дадена.

32'
  • Шанс! Селсо Рапосо проби отляво по нападението на Локомотив и финтира Мануел Шоу. Последва силен удар с десния крак от границата на наказателното поле на "орлите", но топката отлетя над напречната греда на гостите.

26'
  • Възможност! Кирил Десподов елиминира вляво с лекота Красимир Милошев и влезе в наказателното поле на столичани. Капитанът на Лудогорец отправи остър изстрел с десния крак, който обаче бе блокиран от стража Любенов.

13'
  • Шанс за гостите! Доминик Янков даде диагонален пас по земя вляво, с който разсече линиите на Локомотив и намери Кирил Десподов. Капитанът на гостите шутира с левия от движение, но доста неточно за зададените от самия него стандарти у нас - аут.

9'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите рано откриха резултата. Кирил Десподов центрира в наказателното поле, а Георги Терзиев свали с глава, към Сотириу, който  от непосрествена близост пред вратата насочи топката зад Любенов, за да открие резултата - 1:0 за гостите.

5'
  • Бързи два корнера за гостите от Разград, а след втория Любенов направи спасяване.