• Край на мача!

90+6'
  • Директен червен картон за Антонио Вутов за груб фал срещу Педро Енрике Ночадо.

86'
  • Жълт картон за Кацаров за бурна реакция след доста спорно отсъждане на рефера. Георги Гинчев отсди фал в полза на Лудогорец, който играчите на гостите изпълниха бързо. Реферът позволи играта да продължи, но след като играчите на Лудогорец загубиха топката, Гинчев сигнализира, че фалът трябва да бъде преизпълнен. Това ядоса играчите на Локомотив, които реагараха доста бурно.

82'
  • Удар на Фон Витри, Любенов спасява.

75'
  • Педро Енрике заменя Мануел Шоу.

72'
  • Десподов е заменен от Джонатан.

72'
  • ГООООЛ за Локо София! Карлос Франса бележи за домакините. Той бе изведен отлично от Илия Димитров, напредна много добре и стреля. Първият му удар бе отразен отразен от Серджио Падт, но при добавката с глава нямаше как да сгреши.

71'
  • Жълт картон за Текпетей.

68'
  • Юлиан Ненов заменя Селсо Рапосо.

62'
  • Нов шанс за Лудогорец! Каули Оливейра получи отяво и веднага потърси Кирил Десподов във вратарското поле, но Камен Хаджиев успя да пресече подаването, чистейки в корнер.

60'
  • След разиграването от корнера, Мануел Шоу успява да стреля с глава, но без успех.

56'
  • Уникален пропуск на Десподов! Нападателят на гостите бе изведен абсолютно сам срещу Любенов, но не успя да го преодолее. Стражът на домакините отрази изстрела на Десподов и извади топката в корнер.

55'
  • Жълт картон и за Камен Хаджиев.

52'
  • Чудесен шанс за Локомотив София. Найденов стреля от границата на наказателното поле, топката профучава покрай левия страничен стълб.

51'
  • Хубав изстрел на Мануел Шоу, Александър Любенов лови.

50'
  • Жълт картон за Матеус Дуарте.

49'
  • Страхотен далечен шут на Франса, топката минава над вратата.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Камен Хаджиев действа безкомпромисно срещу Кирил Десподов в наказателното поле на Локомотив. Гостите също имат претенции за дузпа, но и те не са уважени от главния рефер на срещата.

36'
  • Претенции за дузпа от страна на домакините. След центриране отдясно, Антон Недялков докосна топката с ръка, но реферът остави играта да продължи. След преглед на ситуацията с ВАР, решението на рефереа бе потвърдено.

29'
  • Директен червен картон за Сисиньо за удар без топка! Франса проби отдясно, но бе фаулиран от играч на Лудогорец. При опита си да изчисти топката Сисиньо я прати в главата на вече падналия на земята Франса. Това подразни играча на домакините, който веднага се изправи и потърси обяснение от Сисиньо. Защитникът на гостите обаче удари с глава своя съперник, а реферът не се поколеба да му покаже директен червен картон.

15'
  • Прекрасна контраатака за Лудогорец. Кирил Десподов изведе по отличен начин Бърнард Текпетей, който нахлу е наказателното поле и стреля, но Любенов с крак изби.

11'
  • Ъглов удар в полза на ЛОкомотив.

10'
  • Изстрел на Пьотровски, топката отново излиза в аут.

3'
  • Отличен шанс за Лудогорец още в 1-ата минута. Текпетей преодоля с лекота Камен Хаджиев отдясно, навлезе в наказателното поле и стреля, но над вратата.