• Шанс! Алфа Конте намери Георги Минчев в наказателното на Локо София, а родният нападател отправи удар, който беше отразен от Любенов.

• 4 добавени минути.

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Красимир Станоев се разписа и направи резултата 2:4.

88'
  • Дузпа за Локо София! Ивайло Надейнов беше изблъскан в наказателното поле на "смърфовете" от Матеус да Силва и реферът Попов посочи бялата точка.

86'
  • Смяна в Локо Пловдив - влиза Петър Андреев, излиза Джовани.

85'
  • Смяна в Локо Пловдив - влиза Калоян Костов, излиза Сегура.

85'
  • Смяна при гостите - влиза Алфа Конте, излиза Дион.

84'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Топката беше дадена вляво от Мартин Паскалев към Джовани. Той овладя и сякаш опита да стреля към вратата на Любенов, но ударът му се получи като пас и Дион отблизо вкара четвърти гол за "смърфовете".

80'
  • Смяна в Локо Пд - влиза Георги Каракашев, излиза Иванов.

74'
  • Пред Карлос Франса се откри добра възможност да обстрелва вратата на гостите, но не сполучи при изпълнението.

73'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! "Черно-белите" разиграха топката за секунди в половината на столичани. Георги Минчев добре се пребори и остави за Матеус Силва, а бразилският краен бранител реши да отправи бомбен удар към вратата на домакините, като за Александър Любенов нямаше никакви шансове да се намеси - 3:1.

71'
  • Смяна в Локо София - влиза Стив Траоре, излиза Митков.

66'
  • Смяна в Локо София - влиза Калоян Кръстев, излиза Димов.

66'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Бабакар Дион получи вдясно и нахлу в наказателното поле на Локо София. Последва удар, ала отбраната на домакините изби, но топката се озова в Джовани, който с премерен изстрел направи обрата за "черно-белите" пълен.

61'
  • Искане за дузпа! Гостите поискаха дузпа, след като Евандро овладя топката отдясно в наказателното поле на "червено-черните", а Диме Димов посегна да играе с ръка, но реферът остави играта да продължи.

58'
  • Греда за Локо Пловдив! Матеус Да Силва беше оставен да скочи безпроблемно и стреля с глава, но топката спря в левия страничен стълб на Любенов.

56'
  • Шанс! Димитър Илиев пое топката пред полето на Локо София след пас от Джовани и шутира, но Любенов отрази в корнер.

55'
  • Жълт картон за Диме Димов.

53'
  • Греда за Локо София! Домакините уцелиха гредата на съперника, след като Карлос Франса прати топката в наказателното поле на гостите, а Димитър Митков с глава отигра, ала ударът му срещна десния страничен стълб на Хоркаш. Топката отиде към Галин Минков, който стреля отблизо, но вратарятна пловдивчани отрази с тяло.

49'
  • Смяна в Локо София - влиза Диого Тейшейра, излиза Николов.

46'
  • Жълт картон за Хорхе Сегура.

46'
  • Старт на второто полувреме!

• Край на първото полувреме.

45+2'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Жълт картон за Ангел Лясков.

41'
  • Шанс! Бабакар Дион се понесе в половината на столичани и пусна леко вдясно към Евандро при контраакция на "черно-белите", но първото докосване на Евандро беше изключително слабо, след което защитата на софиянци изчисти топката.

38'
  • Шанс! Джовани Бариани изведе страхотно Евандро зад отбраната на Локо София в наказателното поле на столичани. Евандро можеше да пусне успореден пас към Димитър Илиев, който да отбележи в опразнената врата, но вместо това реши да стреля сам и прати топката ужасно неточно - аут.

33'
  • Шанс! Домакините имаха възможност да поведат отново в резултата след колебливи действия в отбраната на Локо Пловдив при корнер, но ударът от воле на Диме Димов профуча над напречната греда на Хоркаш.

31'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Гостите изравниха резултата броени минути след допуснатия гол. Топката беше силно изритана в половината на домакините, а Алан Диас действа изключително посредствено за бранител в елита на България, след като не успя да върне с глава към вратаря или да изчисти, след което Джовани пое. За него беше лесно да прехвърли леко излезлия Любенов и изравни резултата - 1:1.

27'
  • Шанс! Домакините имаха отличен шанс да удвоят своята преднина, след като Димитър Митков беше намерен в наказателното поле на Локо Пловдив и опита удар, ала Хорхе Сегура блокира удара на нападателя на Локо София.

25'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Капитанът Милошев изпълни хитро свободен удар и върна леко назад за Ивайло Найденов. Той шутира от средна дистанция, а след двоен рикошет и последен такъв в Хорхе Сегура топката влетя във вратата на Хоркаш за 1:0.

23'
  • Постепенно играта се изравни след първоначалния натиск от гостите, като Локо София започна по-често да поглежда към вратата на съперника.

• Шанс! Димитър Илиев пусна перфектен пас в наказателното поле на съперника към Матеус, а крайният бранител на "смърфовете" отправи удар по тревата, но Любенов парира топката.

8'
  • Гостите от Пловдив изпълниха ъглов удар, след което Евандро опита удар от границата на наказателното поле, но отбраната на столичани се справи и топката беше изчистена.