• Край на двубоя! Победа за Левски след обрат с 2:1!

• Жълт картон и за Иван Горанов, който се опита да загуби време.

• Втората промяна – Карим Бухмиди замени Виржил Пинсон.

88'
  • Двойна смяна за „железничарите“. Красимир Милошев смени Селсо Рапосо.

88'
  • Удар! Александър Александров стреля директно от далечен пряк свободен удар, но право в ръцете на Ники Михайлов.

87'
  • Жълт картон за Георги Миланов от тима на гостите.

86'
  • Последна промяна в Левски. Мартин Петков замени Билал Бари.

80'
  • Удар! След хубав рейд на Марин Петков отдясно, крилото на „сините“ шутира опасно, но покрай лявата греда на Любенов.

79'
  • Първа промяна и за Локомотив. Валентин Николов смени Матеус Дуарте.

78'
  • Официално предупреждение и за Здравко Димитров от Левски.

76'
  • Смяна в Левски. Димитър Костадинов замени Борислав Цонев.

74'
  • Удар! Билал Бари получи подаване отдясно в наказателното поле, но се подхлъзна точно, когато отправи изстрел, който прелетя над вратата.

73'
  • Ники Михайлов спаси дузпата! Пламен Крачунов се зае с изпълнението и стреля по тревата в десния ъгъл на вратаря, който обаче спаси отлично с една ръка в корнер.

71'
  • Жълт картон получи Драган Михайлович за нарушението при дузпата.

70'
  • Дузпа за Локомотив! Домакините претендираха за игра с ръка на Драган Михайлович в наказателното поле след центриране отдясно. При ситуацията има спор и за нарушение на защитника. След дълга проверка със системата ВАР главният съдия Гидженов сам разгледа ситуацията и отсъди наказателния удар.

70'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Билал Бари носи пълния обрат с първото си попадение в официален мач за „сините“! Нападателят получи дълъг пас от Андриан Краев, напредна и с чудене диагонален удар в далечния ъгъл донесе пълния обрат за гостите.

57'
  • Първа смяна в срещата. Марин Петков смени Радослав Цонев в тима на Левски.

54'
  • Жълт картон за Александър Александров от Локомотив.

53'
  • Претенции за дузпа от страна на Локомотив! Пинсон комбинира с Илия Димитров пред наказателното поле. Нападателят навлезе в него, но бе спрян от Шелис. Домакините веднага поискаха да бъде отсъден наказателен удар. Ситуацията беше преразгледана със системата ВАР, която потвърди, че дузпа няма да бъде отсъдена.

50'
  • Първи жълт картон и за играч на Левски. Получи го Андриан Краев.

49'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Възможност и за Локомотив! В добавеното време на първата част Крачунов засече с глава центриране, но Михайлов изби в корнер.

45+2'
  • Една минута добавено време на първото полувреме!

45+1'
  • Нов шанс за „сините“! Здравко Димитров получи от Борислав Цонев отляво, проби отлично, влезе в наказателното поле, премина покрай Крачунов и шутира, но Любенов изби. Впоследствие топката се удари в Бари, който не успя да направи точно добавка и защитник изчисти.

44'
  • ГООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Здравко Димитров изравни резултата! Михайлович центрира отдясно в наказателното поле, топката бе изчистена, но попадна в краката на Миланов, който веднага комбинира с Боби Цонев пред наказателното поле. Десетката на „сините“ пък моментално изведе Здравко Димитров отляво в пеналтерията, който с хубав удар в далечния ъгъл по тревата изравни – 1:1. Това бе и първи точен удар за гостите.

37'
  • Какъв шанс за Левски! Билал Бари направи чудесно двойно с Борислав Цонев, а нападателят проби на скорост отляво в наказателното поле, остана сам срещу Любенов и стреля в близкия му ъгъл, но топката се оплете от външната страна на мрежата.

30'
  • Шанс за Локомотив! Мики Орачев центрира отляво в наказателното поле, където Гьоко Зайков увисна, а Илия Димитров засече с глава от няколко метра, но право в ръцете на Михайлов.

26'
  • Първи удар и за Левски! Драган Михайлович комбинира с Георги Миланов пред наказателното поле, който стреля, но над вратата.

22'
  • Първи жълт  картон в двубоя. Получи го Селсо Рапосо от Локомотив.

9'
  • Нова опасност пред вратата на Левски! Отново Александров шутира силно от дистанция, но този път Михайлов парира удара.

5'
  • Шанс за Локомотив! Виржил Пинсон проби отляво и опита да центрира, но Христо Шелис блокира. Топката се върна в Пинсон, който стреля към далечния ъгъл, но в аут.

4'
  • ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Октавио Мерло откри резултата! Александър Александров получи топката отдясно пред наказателното поле, навлезе в него и стреля към далечния ъгъл, но топката се отби от напречната греда зад Николай Михайлов. Кълбото обаче попадна на пътя на Октавио, който отблизо матира стража на Левски. Попадението беше разгледано със системата ВАР за засада, но такава нямаше и то бе зачетено - 1:0.