• Жълт картон за героя на Локомотив Сф - Илия Димитров.

90+5'
  • Тактическа смяна в Локомотив - Матеус Дуарте влиза вместо Карлос Франса

90+2'
  • Гооол! 3:2 за Локомотив София! Домакините стигнаха до ново попадение, изработено от трите резерви. Димо Бакалов пое на центъра и пусна на левия фланг към Ивайло Найденов, който напредна и пусна успореден пас в наказателното поле. Там най-добре се ориентира Илия Димитров, който протегна крак и прати топката зад гърба на Андреев.

90'
  • Вратарят на Локомотив Любенов изпусна лесно центриране на Кръстев, но Алан Диас притича и изби в корнер, не позволявайки на Марин Петров да стигне до топката

88'
  • Промяна за "сините" - Илиан Стефанов отстъпва мястото си на Нейтън Олдър

87'
  • Още една промяна за домакините - Димо Бакалов влиза, Антонио Вутов излиза

82'
  • Смяна в Локомотив София - Димитър Митков отстъпи мястото си на Илия Димитров

75'
  • Резултатът отново е изравнен - 2:2! Патрик-Габриел Галчев се справи с двама играчи на домакините и със страховит шут от близо 30 метра едва не скъса мрежата на Любенов.

74'
  • Смяна за домакините - Мики Орачев излиза, Ивайло Найденов влиза

73'
  • Левски организира добра контраатака, която бе завършена от Уелтън, но попадението не бе зачетено заради засада

72'
  • Халфът на Левски - Филип Кръстев не намери целта от пряк свободен удар пред наказателното поле

69'
  • Смяната завършва с влизането в игра на Уелтън на мястото на Андриан Краев

67'
  • Двойна смяна в Левски - Марин Петков заменя Ивелин Попов

67'
  • Гооол! Локомотив Сф отново поведе! Грешка на Андриан Краев позволи на Красимир Милошев да си нагласи топката и да шутира отдалеч. Топката рикошира в крака на Ван дер Каап и затрудни Пламен Андреев, който не успя да избие влизащата във вратата му топка.

52'
  • Жълт картон за Цунами, който фаулира крилото на домакините Франса

51'
  • Поредно хубаво центриране на Галчев към Роналдо, но бразилецът с глава не успя да отправи точен удар.

50'
  • Играта е подновена - второто полувреме започна

46'
  • Край на първата част

45+3'
  • Филип Кръстев технично финтира  Славчев, но последвалият му изстрел беше уловен от Александър Любенов

38'
  • Антонио Вутов нахлу отляво и шутира опасно, а топката се отклони коварно в крака на Келиан ван дер Каап. Макар и затруднен допълнително, Пламен Андреев майсторски спаси.

35'
  • Жълт картон за Андриан Краев от Левски

33'
  • Жълт картон за резервния вратар на домакините - Дамян Дамянов за бурна реакция от пейката.

24'
  • Греда за Левски! Ивелин Попов с хубав пас намери Галчев, а след неговия удар с глава топката спещна сглобката на локомотивската врата.

21'
  • 1:1! Левски изравни след страхотен гол на Георги Миланов от пряк свободен удар.

19'
  • Отлично центриране на Андриан Краев сложи топката на главата на Илиан Стефанов, но ударът му беше спасен от Александър Любенов.

15'
  • Първи жълт картон в мача - получава го халфът на Локомотив София - Красимир Милошев.

15'
  • Принудителна смяна в Левски - излиза контузеният Сонко Сундберг, на терена вече е Роналдо.

15'
  • Фрапантен пропуск за домакините! Карлос Франса за втори път се справи с Хосе Кордоба в наказателното поле и топката стигна до Димитър Митков, който отблизо шутира в тялото на Пламен Андреев.

13'
  • Защитникът на Левски - Сонко Сундберг получи контузия при излизането на съотборника си Пламен Андреев и се наложи влизането на медицинския екип на "сините"

9'
  • Гооол! Локомотив София откри резултата в "Надежда" чрез капитана си Красимир Милошев! Вратарят на Левски Пламен Андреев не изби сигурно коварно центриране на Вутов от корнер и избитата топка бе посрещната от Милошев в наказателното поле и с техничен и премерен удар прати топката зад гърба на "синия" страж".