• Валентин Николов заменя Димитър МИтков.

87'
  • Ивайло Найденов заменя Симеон СЛавчев.

87'
  • ГОООЛ за Локо София! Илия Димитров бележи второ попадение за "железничарите". Селсо Рапосо получи отдясно и проби отлично, преди да намери Димитров на няколко метра от вратата, а нападателят с лекота засече, за да осигури до голяма степен трите точки за своя тим.

83'
  • Бароан заменя Николай Минков.

82'
  • Илия Димитров влиза на мястото на Карлос Франса.

79'
  • Хубав изстрел на Ннади, който рикошира в защитник и излиза в ъглов удар.

74'
  • Груба проява за Николай Минков, който изрита нарочно Мики Орачев.

72'
  • Ннади заменя Мертенс.

70'
  • Димитър Тонев заменя Реда Рабей.

70'
  • Жълт картон за Карлос Франса.

66'
  • Изстрел на Алан Диас, който също е отразен от Ханкич.

65'
  • Чудесен шанс за домакините! Франса се измъкна от Супрайен, напредна много добре към наказателното поле и стреля много силно, но Ханкич успя да отрази.

62'
  • Антонио Вутов заменя Димо Бакалов и прави своя дебют за Локомотив.

61'
  • Удар на Франса с глава, топката излиза в аут.

60'
  • Секулич заменя Брахими за Ботев.

52'
  • ГОООЛ за Локомотив София! Димитър Митков бележи във вратата на Ботев след пас на Мики Орачев отляво. Митков засече топката от три метра и не остави шансове на Ханкич.

49'
  • Страхотен шут на Брахими, топката преминава покрай левия страничен стълб.

47'
  • Начало на второто полувреме.

45+5'
  • Край на първото полувреме.

45+5'
  • Отменен гол за Ботев! Мохамед Брахими бележи за "канарчетата", но голът е отменен заради засада на Виктор Генев, която бе остъдена след преглед на ситуацията с ВАР.

40'
  • Директен червен картон за Джеймс Ето'о! След разигралата се ситуация след претенциите за дузпа, Джеймс Ето'о влезе много грубо в краката на футболист на Локо София. Главният рефер прегледа ситуацията с помощта на ВАР и вдигна директен червен картон на футболиста на гостите.

27'
  • Претенции за дузпа от страна на Локомотив. Селсо Рапосо се опита да центрира, но топката срещна ръката на Па Конате. Реферът бе категоричен, че дузпа няма.

24'
  • Чудесен шанс за Ботев! Мертенс напредна много добре през центъра и стреля от близо 22 метра, но Александър Любенов се отличи със страхотна намеса.

22'
  • Жълт картон за Джеймс Ето'о, който фаулира Красимир Милошев.

17'
  • Опасен удар на Мики Орачев по земя, топката отново е избира с крак от защитник на гостите..

8'
  • Нов корнер за Локо Сф, след като Бакалов понечи да стреля от дистанция, но топката се отклони от бранител на Ботев.

7'
  • Изстрел на Мики Орачев от прекия свободен удар, топката среща стената.

4'
  • Дилан Мертенс фаулира Франса пред наказатеното поле на Ботев. Добра възможност за домакините.

3'
  • Корнер в полза на домакините, след като Франса центрира отдсяно, но след рикошето топката излиза в първи ъглов удар.

2'
  • Двубоят в "Надежда" стартира с няколко минути закъснение заради проблеми с мрежата на една от двете врати.