• Жълт картон за Диме Димов.

73'
  • Шанс! Берое от тъч стигна до удар, който беше диагонален от Франсиско Политино, но той беше безкрайно неточен.

69'
  • Александър Любенов с нова добра намеса след коварно изъпълнение на ъглов удар от страна на Себастиан Вия.

68'
  • Смяна в Берое - влиза Вини Трибуле, излиза Уерик.

68'
  • Шанс! Симеон Мечев комбинира с Карлос Франса, който завърши от движение, но бранител на гостите изби в корнер.

62'
  • Смяна в Берое - влиза Роналдо Камара, излиза Сегундо.

62'
  • Смяна в Берое - влиза Джани Политино, излиза Еспиноса.

61'
  • Шанс! Берое имаше възможност да изравни. След корнер вратарят Александър Любенов не се намеси добре и прати към Уерик Каетано. Футболистът на старозагорци завърши с външен удар, но от голлинията Красимир Станоев изби встрани с глава.

58'
  • Удар от сериозна дистанция на Енцо Еспиноса, но той не представляваше проблеми за Александър Любенов.

53'
  • Старт на второ полувреме!

46'
  • Край на първата част!

45+1'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО СОФИЯ! Пет преди края на първата част "червено-черните" поведоха в резултата. Карлос Франса се пребори за спорна топка и я свали към Кевин Маи. Тъмнокожият офанзивен футболист на столичани успя с едно докосване да изведе своя колега, а Франса с премерен изстрел преодоля Артур Мота, за да вкара своя гол №4 през този сезон в efbet Лига.