• Пет минути добавено време на втората част!

• Удар! Реян Даскалов стреля от движение пред дъгата на наказателното поле, но покрай дясната греда на Любенов.

• Шанс за Берое! Камбуров изведе отлично в наказателното поле Лебон, французинът стреля право в Любенов.

78'
  • Опасен удар! Божидар Кацаров стреля извън наказателното поле, но покрай лявата греда на Ганев.

76'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Мартин Камбуров бележи! Лебон центрира от корнер в наказателното поле, където Пламен Крачунов увисна, което позволи на Камбуров да засече с глава и оформи класиката – 0:3

74'
  • Удар! Даниел Генов центрира от свободен удар в наказателното поле, където топката не бе изчистена добре и последва изстрел на Тунгара от воле, но Любенов ,спя да изби над гредата в корнер.

73'
  • ГОООЛ ЗА БЕРОЕ! Кийлън Лебон удвои аванса на гостите! Попадението дойде след дълго разглеждане на ситуацията със системата ВАР. В 68-ата минута Кийлън Лебон овладя отлично дълъг пас в наказателното поле и стреля към вратата, като Любенов отклони топката в гредата и след това тупна във вратата. Впоследствие бе изчистена. Преразглеждането продължи около три минути, а в крайна сметка голът бе зачетен, след като топката е била преминала голлинията с целия си обем

71'
  • Втора смяна за „железничарите“. Раел Лолала замени Александър Александров.

67'
  • Първа смяна и в Локомотив. Валентин Николов са появи на мястото на Владимир Семерджиев.

67'
  • Втора смяна за гостите – Даниел Генов смени Симеон Мечев.

57'
  • Първа смяна в двубоя. Джонатан Перейра направи своя дебют за Берое е замени Джунейт Али.

56'
  • Удар! Александър Александров стреля майсторски от пряк свободен удар, но Ганев се придвижи и спаси. Последва добавка на Пинсон, която обаче беше неточна.

55'
  • Удар! Пинсон проби добре в половината на гостите и шутира опасно, но Ганев улови.

49'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+2'
  • ГООООЛ ЗА БЕРОЕ! Абубакар Тунгара откри в края на полувремето! Джунейт Али центрира отдясно в наказателното поле, където защитниците на Локомотив не успяха да се справят с Мартин Камбуров, който отигра с глава за Абубакар Тунгара, а нападателят се измъкна от засадата и с хубав удар покрай плонжа на Любенов прати топката във вратата за 0:1.

45'
  • Опасен удар! Василев отправи фантастичен изстрел от далечна дистанция, като топката летеше точно под гредата, но Любенов успя да избие над гредата в корнер.

40'
  • Пинсон напредна на скорост в половината на гостите, навлезе отдясно в наказателното поле и шутира силно, но неточно.

39'
  • Първият точен удар в двубоя! Александър Василев получи пред наказателното поле на домакините, освободи се от Селсо Рапосо и стреля към вратата, но в ръцете на Александър Любенов.

35'
  • Първи жълт картон в двубоя. Получи го Симеон Мечев от Берое.

33'
  • Удар на Владимир Семерджиев пред наказателното поле, но над вратата на Генадий Ганев.

26'
  • Шанс! Виржил Пинсон получи отляво в половината на Берое, напредна добре и смени посоката, след което отправи хубав и техничен удар към далечния ъгъл, но в аут.

24'
  • Първият удар в мача бе отправен от Божидар Кацаров, който успя да стреля от въздуха пред наказателното поле, но прекалено слабо и неточно.

19'
  • В първите минути на срещата и двата тима не предприемаха излишни рискове, като действията се развиваха основно в центъра на терена, а ситуации пред двете врати липсваха.