• Край на първата част!

45+2'
  • Удар! Реди Каса шутира от разстояние, а Рейдър не реагира добре и не успя да улови, но топката не влезе във вратата му.

44'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ПД! Димитър Илиев стреля силно в долния десен ъгъл на Гуериери и откри резултата.

40'
  • Жълт картон за Каломбо.

39'
  • Дузпа за Локо Пд! Петър Витанов върна изящно топката назад към дузпата за Преслав Боруков, чийто удар бе блокиран с ръка от Пиер Зебли и реферът Иво Андреев показа бялата точка.

38'
  • Жълт картон за Пиер Зебли.

38'
  • Жълт картон за Бидунга.

34'
  • Жълт картон за Кристиан Гомис.

25'
  • Жълт картон за Давиде Масела.

24'

24'
  • Каса пробва мерника си от статично положение, но той пък стреля над вратата.

14'
  • Удар! Пламен Крумов отправи добър изстрел от свободен удар, ала неточен - аут.

13'
  • Жълт картон за Петър Витанов.

9'
  • Отменен гол! Риан Бидунга се озова в наказателното поле на Царско село с топка в крака и завърши центриране от Умарбаев точно, но цели петима играчи на "смърфовете" бяха в положение на засада, както и Бидунга, и резонно голът бе отменен.