• Край на мача! Резултат 4:0

90+3'
  • Две минути добавено време на срещата

90+1'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Анте Аралица с второто си попадение прави резултата 4:0! Димитър Илиев даде пас за Николай Николаев, който пък асистира на Аралица в наказателното поле. Нападателят отбеляза, но от повторенията оставаха съмнения за засада на хърватина

83'
  • Втора промяна за „царете“. Илия Джамов смени Андрсон Кордейро

80'
  • Последна смяна за домакините. Николай Николаев замени Бирсент Карагарен

76'
  • Аралица изведе Карагарен, който стреля силно в долния ляв ъгъл на Пласид. Стражът на Царско село обаче спаси

75'
  • ГРЕДА ЗА ЛОКО! Димитър Илиев подаде за Анте Аралица, който с едно докосване продължи за Йосип Томашевич, а той стреля силно, но Джони Пласид успя да докосне топка и да я отбие в напречната греда.

74'
  • Валентино Пулиезе замени Лукас Салинас в тима на домакините

72'
  • След центриране от корнер Диниш Алмейда свали топката с глава, където на втора греда бе Анте Аралица, който не успя уцели очертанията на вратата на Джони Пласид от близо

61'
  • Йосип Томашевич центрира топката за Аралица който обаче стреля неточно с глава

60'
  • Първа промяна и за Локомотив. Миховил Клапан замени Парвиз Умарбаев

59'
  • Първа смяна в двубоя. Дебют прави Хулио Родригес, който замени Ивайло Марков в състава на гостите

58'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Анте Аралица прави 3:0! Илиев подаде за Карагарен, който центрира по земя на втора греда, където Аралица от няколко метра реализара.

55'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Димитър Илиев се разписа от дузпа! Мартин Кавдански събори Диниш Алмейда в наказателното поле на гостите и главният съдия Георги Давидов посочи бялата точката за изпълнение на дузпа. С изпълнението се нагърби капитанът на домакините Димитър Илиев, който без проблеми реализира

53'
  • Лукас Салинас стреля от далечна дистанция, но право в ръцете на Джони Пласид

50'
  • Второто полувреме започна със страхотен шанс за Локомотив. След слабо изчистване с глава на защитник в “червено” топката попадна на крака на Анте Аралица, който стреля силно, но покрай вратата.

48'
  • Начало на второто полувреме на мача!

46'
  • Край на първото полувреме на срещата. Резултатът на почивката е 1:0!

45+1'
  • Втори жълт картон за гостите. Получава го Дилан Бахамбула

42'
  • ГООООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Автогол си отбеляза Румен Гьонов! Капитанът на домакините Димитър Илиев центрира отдясно в наказателното поле, където Бирсент Карагерен не можа да засече топката, но зад него Румен Гьонов заби топката в собствената си мрежа!

36'
  • Първи жълт картон и за играч на Царско село. Санкциониран е Ивайло Марков за нарушение срещу Димитър Илиев

26'
  • Бирсент Карагарен центрира в наказателното поле, а Парвиз Умарбаев овладя и стреля в долния десен ъгъл на вратата, но не достатъчно силно и вратарят Джони Пласид улови топката

12'
  • Първи жълт картон в срещата. Получава го Лукас Салинас от състава на домакините

8'
  • Парвиз Умарбаев изведе Анте Аралица зад гърба на защитата на Царско село в наказаталеното поле отдясно, но ъгълът стана малък и нападателят стреля над вратата