• Край на мача - победа 2:0 за Локомотив Пд.

• Смяна в Царско село - Стефан Христов отстъпва мястото си на Панайотис Лука

80'
  • Пред Георги Минчев се отваря шанс за хеттрик на Георги Минчев, но Джони Пласид с поредна добра проява не позволява топката да влезе за трети път във вратата му

79'
  • 2:0 за Локомотив! И отново голмайстор е Георги Минчев. Нападателят бе забравен след изпълнение на ъглов удар и известна доза късмет топката стигна до него, който нямаше как да сгреши, оставен непокрит на два метра от Джони Пласид.

74'
  • Уникален пропуск на гостите! Дилан Мертенс изведе отдясно резервата Лесли Де Са, който центрира към Стефан Христов и той от вратарското поле уцели стража на Локомотив Пд.

70'
  • Втора смяна в Царско село - излиза Карим Роси, влиза Лесли Де Са

62'
  • Жълт картон получава Карим Роси за фаул срещу вратаря Илко Пиргов

60'
  • Невероятно меле пред вратата на Царско като по чудо не завършва с гол! Най-напред пробив на Димитър Илиев бе спрян от Луис Педро, последва удар на Умарбаев, който бе спасен с вещина от Джони Пласид. Топката отиде в Момчил Цветанов, който продължи с канонадата от шутове, като този път гредата почогна на гостите. Топката се върна и от тялото на Минчев влезе в мрежата, но бе отсъдена засада.

59'
  • Георги Минчев нахлу в наказателното поле, но Луис Педро с тяло го блокира и нападателят на домакините се строполи в опит да си спечели дузпа. Реферът Ивелин Занев с жест показа, че няма никакво намерение да посочи бялата точка.

56'
  • Капитанът на Царско село Реян Даскалов върна неразчетено топката към Джони Пласид и само бързата реакция на вратаря попречи на Минчев да се разпише за втори път

52'
  • Страхотна изява на Джони Пласид запазва резултата непроменен. Кристиан Илич с хубаво подаване намери Димитър Илиев около дъгата на наказателното поле и този път капитанът шутира без забавяне, но вратарят на Царско село показа класа и изби в корнер

51'
  • Първа смяна в мача и тя е в състава на Царско село - Димитър Костадинов заменя Антонио Георгиев

46'
  • Старт на второто полувреме на ст. "Локомотив" в Пловдив

46'
  • Край на първата част

45+2'
  • Още един пропуск на домакините! Димитър Илиев намери с леко подаване Кристиан Илич зад защитита на "царете", но ударът му от въздуха минава покрай вратата

38'
  • Жълт картон и за защитника на Локомотив Пд  Лукас Масоеро, който направи груб фаул срещу Карим Роси

35'
  • Невероятен пропуск на Димитър Илиев! Вратарят на Царско село Джони Пласид подари топката на капитана на Локомотив Пд, който финтира стража на гостите, но се забави със завършващия удари и притичалият Луис Педро застана на пътя на топката, която се удари в гърдите му и излезе в ъглов удар

33'
  • Халфът на Царско село Дилан Мертенс получава жълт картон

26'
  • Гоооол! 1:0 за Локомотив Пд! Момчил Цветанов открадна топката, проби по лявото крило и след двойно подаване с Димитър Илиев се озова на страхотна позиция в наказателното поле на гостите. Без забавяне националът с успореден пас намери Георги Минчев пред голлинията и нападателят на Локомотив вкара един от най-лесните си голове.

23'
  • Първи жълт картон в мача - получава го крилото на Царско село Андерсон Кордейро за много грубо влизане в краката на Петър Витанов

19'
  • Първи удар към вратата на Илко Пиргов - отправя го Карим Роси, но топката минава далеч от целта

18'
  • Капитанът на Локомотив Пд Димитър Илиев стреля в стената от пряк свободен удар пред наказателното поле

13'
  • Динис Алмейда от удобна позиция не успява да нанесе удар към вратата на гостите, след като бе намерен отлично от Парвиз Умарбаев

7'
  • Хубав пробив на Кристиан Илич през центъра завършва с неточно подаване към централния нападател на Локомотив Пд Георги Минчев

5'
  • Първа опасност пред вратата на гостите, капитанът Реян Даскалов изчиства в корнер

3'
  • Главният рефер Ивелин Занев дава начален съдийски сигнал на двубоя на стадион "Локомотив"

• Добре дошли на Lokomotiv, Plovdiv, двубоят ще започне след около 5 минути.